Wiadomości z Rybnika

Turniej piłkarski Regionu IPA Rybnik

  • Dodano: 2016-09-08 13:00
3 września został rozegrany turniej piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Regionu IPA Rybnik. Mundurowi rywalizowali ze sobą na obiekcie Klubu Sportowego Górnik Boguszowice. W turnieju wzięło udział 7 drużyn, najlepsi okazali się policjanci z komisariatu w Gaszowicach.
 
 
Dnia 3 września, mundurowi rywalizowali o Puchar Przewodniczącego Regionu IPA Rybnik. Turniej piłkarski odbył się przy ul. Jastrzębskiej w Rybniku, na obiekcie Klubu Sportowego Górnik Boguszowice. Organizatorem było Region IPA Rybnik. Do sportowej rywalizacji zgłosiły się drużyny z Komendy Miejskiej Policji w Żorach, Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach, Komisariatu Policji w Rybniku-Boguszowicach, Komisariatu Policji w Gaszowicach oraz drużyny z wydziałów Komendy Miejskiej w Rybniku: Wydział Prewencji, Wydział do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Wydział do walki z Przestępczością Gospodarczą. Mundurowi prezentowali wysoki poziom umiejętności. Ostatecznie wygrała drużyna z Gaszowic. Tabela na zakończenie turnieju przedstawiała się w następujący sposób:
 
 
1 miejsce- Komisariat Policji w Gaszowicach
 
2 miejsce- Wydział Prewencji KMP w Rybniku
 
3 miejsce- Wydział do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Rybniku
 
4 miejsce- Komisariat Policji w Czerwionce-Leszczynach
 
5 miejsce- Komisariat Policji w Rybniku-Boguszowicach
 
6 miejsce- Komenda Miejska Policji w Żorach
 
7 miejsce- Wydział do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Rybniku
 
 
Najlepszym zawodnikiem został wybrany Tomasz Juraszek z żorskiej komendy, natomiast najlepszym bramkarzem był Artur Kurcbart z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Rybniku. Nagrody wręczyli obecni na miejscu Komendant Miejski Policji w Żorach mł. insp. mgr Grzegorz GRABIEC, zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Rybniku nadkom. mgr Krzysztof Skowron i Komendant Komisariatu Policji w Rybniku-Boguszowicach podinsp. mgr Grzegorz Dudacy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.