Wiadomości z Rybnika

"Ludzie inteligentni" Czyli kto kocha, ten błądzi...

  • Dodano: 2018-01-29 09:00

23.02.2018 r. o godz. 18:00 i 20:30 zapraszamy do Teatru Ziemi Rybnickiej na spektakl komediowy "Ludzie inteligentni" Czyli kto kocha, ten błądzi… w reżyserii Olafa Lubaszenki.

Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Feyeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek przestaje przypominać “obraz w kalejdoskopie” i wkracza w fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu. David podejmuje decyzję o rozstaniu ze swoją długoletnią partnerką Chloe. Jest zaskoczony, że nie spotyka się ze sprzeciwem z jej strony. Ich przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się w trakcie babskich wieczorów przyjaciółki. Trzy pary prowadzą rodzaj gry i, jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny... Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus... A nas jak zwykle będą śmieszyć do łez nieudolne próby odkrywania tych obcych sobie planet.

Twórcy teatralnych hitów „Boeing Boeing” oraz „Imię” zapraszają na koleją przebojową komedię w gwiazdorskiej obsadzie: Renata Dancewicz / Magdalena Boczarska, Izabela Kuna, Magdalena Stużyńska-Brauer, Rafał Królikowski, Olaf Lubaszenko / Bartłomiej Topa, Szymon Bobrowski / Mariusz Witkowski.

Czas trwania: 1,5h bez przerwy. Bilety: 75 i 95 zł

  • na godz. 18.00 http://adria-art.pl/bilety/?event_id=59395
  • na godz. 20.30 http://adria-art.pl/bilety/?event_id=59396
"Ludzie inteligentni" Czyli kto kocha, ten błądzi...

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również