Wiadomości z Rybnika

"Ludzie inteligentni" Czyli kto kocha, ten błądzi...

  • Dodano: 2018-01-29 09:00

23.02.2018 r. o godz. 18:00 i 20:30 zapraszamy do Teatru Ziemi Rybnickiej na spektakl komediowy "Ludzie inteligentni" Czyli kto kocha, ten błądzi… w reżyserii Olafa Lubaszenki.

Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Feyeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek przestaje przypominać “obraz w kalejdoskopie” i wkracza w fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu. David podejmuje decyzję o rozstaniu ze swoją długoletnią partnerką Chloe. Jest zaskoczony, że nie spotyka się ze sprzeciwem z jej strony. Ich przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się w trakcie babskich wieczorów przyjaciółki. Trzy pary prowadzą rodzaj gry i, jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny... Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus... A nas jak zwykle będą śmieszyć do łez nieudolne próby odkrywania tych obcych sobie planet.

Twórcy teatralnych hitów „Boeing Boeing” oraz „Imię” zapraszają na koleją przebojową komedię w gwiazdorskiej obsadzie: Renata Dancewicz / Magdalena Boczarska, Izabela Kuna, Magdalena Stużyńska-Brauer, Rafał Królikowski, Olaf Lubaszenko / Bartłomiej Topa, Szymon Bobrowski / Mariusz Witkowski.

Czas trwania: 1,5h bez przerwy. Bilety: 75 i 95 zł

  • na godz. 18.00 http://adria-art.pl/bilety/?event_id=59395
  • na godz. 20.30 http://adria-art.pl/bilety/?event_id=59396
"Ludzie inteligentni" Czyli kto kocha, ten błądzi...
Google NewsSubskrybuj Rybnicki.com z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również