Wiadomości z Rybnika

Czyste powietrze dla Rybnika

  • Dodano: 2018-04-27 13:30

Czyste powietrze dla Rybnika będzie motywem przewodnim Targów Budownictwa "Mój Dom, Moje Otoczenie – Rybnik 2018", które odbędą się w dniach 19-20 maja w hali Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych.

Podczas targów swoją ofertę, przede wszystkim w zakresie nowoczesnych i ekologicznych produktów wpływających na poprawę jakości powietrza, będzie prezentowało blisko 80 wystawców.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Agencja Informacyjno-Reklamowa „Promocja” z Wadowic, która zrealizowała targi budownictwa m.in. w miastach, takich jak Katowice, Gliwice i Jaworzno.

Honorowy patronat nad targami objął Prezydent Rybnika Piotr Kuczera.

Przedsięwzięcie wpisuje się w sukcesywnie realizowaną w mieście politykę zmniejszania niskiej emisji. Podczas targów Miasto Rybnik będzie miało swoje stoisko, przy którym będzie można zapoznać się z możliwościami uzyskania dofinansowania do proekologicznych inwestycji oraz uzyskać informacje dotyczące miejskich inwestycji przyczyniających się do poprawy jakości powietrza.

Zainteresowanych udziałem w targach – lokalne firmy działające w branży budowlanej, grzewczej, oferujące produkty wpisujące się w temat targów – zapraszamy do kontaktu z organizatorem przedsięwzięcia. Szczegółowe informacje: http://promocja-targi.pl/targi/moj-dom-moje-otoczenie-rybnik-2018

Podczas Targów przyznane zostaną nagrody dla wystawców – ,,Złota Kielnia” i "Eko Produkt" – Główna Nagroda Targów. Komisja konkursowa wybierze również najbardziej kreatywną prezentację wyrobów na stoisku. Celem tego konkursu jest zachęcenie wystawców do przygotowania niebanalnej aranżacji stoiska wystawowego, która przyciągnie uwagę zwiedzających. Prezentacja powinna być przygotowana w taki sposób, aby pozwoliła na pełne zapoznanie się z prezentowaną ofertą.


Odwiedzający będą również mogli wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, a dla najmłodszych, w specjalnie przygotowanym kąciku, przewidziano warsztaty kreatywne oparte na projektowaniu przestrzeni i właściwym wykorzystywaniu zasobów naturalnych Ziemi.

Czyste powietrze dla Rybnika

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również