Wiadomości z Rybnika

Wyjątkowy prezent na Mikołajki - co podarować bliskim?

  • Dodano: 2023-11-03 12:45, aktualizacja: 2023-11-08 10:28

W Mikołajki uwielbiamy wręczać prezenty rodzinie, przyjaciołom i bliskim. To lubiane przez wszystkich święto obchodzimy każdego roku 6 grudnia. Poszukujesz prezentu na Mikołajki dla bliskich i nie wiesz, co wybrać? Doradzamy! - Sprawdź nadzwyczajną porcelanę i spraw swoim bliskim niespodziankę, na jaką zasługują!

Prezent na Mikołajki w świątecznym klimacie

Nietypowy prezent na Mikołajki na dłużej pozostanie w pamięci. Szczególnie jeśli będzie praktyczny. Każdy prezent, który posiada możliwość codziennego korzystania i cieszenia się nim jest wyjątkowy. Na przykład nadzwyczajna, ręcznie zdobiona porcelana! To prezent zarówno tematyczny i okazjonalny, jak i praktyczny — na co dzień. W końcu każdy z nas korzysta z kubków i filiżanek niezależnie czy wolimy kawę, herbatę, czy jedno i drugie. Mikołajki to wyjątkowy dzień, w którym z przyjemnością niewielkimi upominkami wywołujemy uśmiech na twarzy bliźniego. Świąteczne cytaty czy ozdoby typu śnieg Choinka lub renifery prowadzą fajny nastrój w codzienny życie w tym wyjątkowym, międzyświątecznym czasie.

Prezent na Mikołajki - Porcelana dla każdego

W Mikołajki lubimy sprawiać sobie i innym radość. Aura świąteczna sprzyja wręczaniu upominków i planowaniu zakupów na nadchodzące Święta. Prezenty na Mikołajki to symboliczne wyrażenie radości i wdzięczności z obecności naszych bliskich. Zimowe motywy tak jak bałwanki, renifery, choinki na kubku porcelanowym nadadzą mu świątecznego charakteru i z pewnością idealnie oddadzą klimat Mikołajek. Możemy również zamieścić na kubkach i filiżankach cytaty świąteczne. Prezent dla konkretnej osoby można rozwinąć o personalizację i dodanie np. imienia lub inicjałów osoby, której prezent wręczamy. Zwyczajna chęć sprawienia komuś radość w Mikołajki, może przerodzić się w coś wyjątkowego i na lata służyć naszym bliskim. Co ciekawe prezent tego typu możemy rozbudować o kolejne elementy zestawu porcelanowego wręczając, np. na święta Bożego Narodzenia więcej elementów do zestawu świątecznej porcelany.

Prezent na Mikołajki - Wyjątkowe świece sojowe

Do wyjątkowej porcelany: kubków, mleczników do kawy, miseczek śniadaniowych, czy filiżanek z napisami możemy dorzucić również wyjątkowe świece sojowe. Świece sojowe są warte uwagi jako dla idealna alternatywa dla osób poszukujących czegoś bardziej ekologicznego niż świece tradycyjne. Świece sojowe pochodzą z roślin, jest to surowiec odnawialny i bardziej przyjazny dla środowiska niż świece parafinowe z ropy naftowej. Świece sojowe nie emitują toksycznych substancji, takich jak benzen, czy dwutlenek siarki. Są w pełni bezpieczne, ekologiczne i odnawialne. Mogą być stosowane nawet przez kobiety w ciąży i osoby cierpiące na alergię. Ich kolejną zaletą jest to, że palą się dłużej niż tradycyjne świeczki i można się cieszyć ich światłem i zapachem przez dłuższy czas. Dostępne w różnych aromatach świece sojowe świetnie podkreślą przyjemny rytuał picia herbaty w jesienno-zimowe wieczory. Dlatego będzie to również świetny dodatek do prezentu na Mikołajki.

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.