Wiadomości z Rybnika

Koncert życzeń - rower na wiosnę

  • Dodano: 2021-05-14 08:00, aktualizacja: 2021-05-17 14:08

Za oknem już jest wiosna, a więc przyszedł czas na wiosenny konkurs!

Pogoda zdecydowanie sprzyja do wychodzenia z domu. Marzy Wam się wycieczka krajoznawcza na dwóch kołach? Może chcielibyście sprawić prezent komuś bliskiemu w postaci roweru? Będzie ku temu doskonała okazja. Już w najbliższy piątek rozpoczynamy konkurs "Koncert życzeń - rower na wiosnę". Sprawdź szczegóły!
 
Dla wszystkich fanów programu "Koncert Życzeń TVS" mamy dobrą wiadomość. Przez najbliższe 3 piątkowe wydania, będziecie mieć okazję zawalczyć o rower Chillovelo, idealny na wiosenne wycieczki! Wystarczy udzielić odpowiedzi na pytania, które ukażą się w programie.

 "Koncert życzeń - rower na wiosnę". Jak go zdobyć?

Konkurs składa się z 3 pytań. Wystarczy odpowiedzieć poprawnie na te, które będą pojawiać się w piątkowych wydaniach Koncertu Życzeń (14.05, 21.05, 28.05). Odpowiedzi należy wysyłać na adres mailowy konkurs@tvs.pl. Zwycięzcę wyłoni komisja, która będzie kierować się poprawnością udzielonych odpowiedzi. Jeżeli więcej niż jedna osoba udzieli poprawnych odpowiedzi, to wtedy wygrywa ta, która udzieliła ich najszybciej. O wygranej poinformujemy zdobywcę nagrody również w kolejnym, piątkowym wydaniu "Koncertu Życzeń" (04.06.2021), który jest emitowany o godzinie 20:20 na antenie Telewizji TVS. Zaproście do udziału w konkursie również Waszych znajomych, a także rodzinę.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj -> https://tvs.pl/informacje/konkurs-koncert-zyczen-rower-na-wiosne/
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.