Katalog firm

dodaj firmę

Studio Energia Rybnik

Logo Studio Energia Rybnik

Adres i telefon

ul. Obwiednia Południowa 3
44-200 Rybnik
Godziny otwarcia: 7:30 - 21:30
  • Poniedziałek: 7:30 - 22:00
  • Wtorek: 7:30 - 21:30
  • Środa: 7:30 - 21:30
  • Czwartek: 7:30 - 21:30
  • Piątek: 7:30 - 21:00
  • Sobota: 8:00 - 16:00
  • Niedziela: 10:00 - 14:00

Oferta

Studio Energia – nowoczesny, dwupoziomowy klub fitness łącznej powierzchni ponad 2000 m2!

Do dyspozycji klubowiczów oddajemy 5 ogromnych stref treningowych: cardio, strefa maszyn na górne i dolne partie mięśni, funkcjonalna, crossfit, wolnych ciężarów.

Prowadzimy prawie wszystkie rodzaje zajęć grupowych począwszy od aerobowych przez spinning, indoor walking, po jogę i pilates, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Jako jedyni prowadzimy zajęcia grupowe na siłowni dla nastolatków, gdzie w sposób bezpieczny, pod okiem doświadczonego trenera poznają sprzęt dostępny na siłowni.

Prowadzimy autorskie programy odchudzające jak Złotówki za Kilogramy czy Metamorfoza w Grupie. Osobom, które pragną zwiększyć rezultaty, polecamy również opiekę dietetyka. Uzupełniające seanse na VACU i rolletic pozwolą na osiągnięcie niesamowitych efektów!

Szczególną opieką otaczamy także kobiety w ciąży i młode mamy. Z myślą o nich, utworzyliśmy cykl zajęć „Mama z Energią” podczas których, przyszłe mamy mogą zrelaksować się, równocześnie aktywnie przygotowując się do porodu. Młode mamy natomiast, mogą powoli wracać do formy sprzed porodu, równocześnie bawiąc się ze swym maleństwem.

Zachęcamy do udziały w treningach personalnych! Są one najbardziej efektywną formą aktywności fizycznej, ze względu na największą skuteczność. Ćwiczenia są indywidualnie dobrane do potrzeb i możliwości klienta, pod bezpiecznym okiem doświadczonych trenerów.

Jako jedyni w Rybniku, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe rozwiązania dla osób prowadzących zdrowy i aktywny tryb życia. Rozumiemy, iż równie ważne co regularny trening jest potrzebny czas na regenerację mięśni oraz wypoczynek, z korzyścią dla zdrowia i wydajności. Dlatego uruchomiliśmy strefę relaksu i regeneracji, na którą składa się gabinet masażu, sauny: fińska, biosauna z aromaterapią, sauna infrared oraz strefa wodna: baliamisa lodu prysznic wrażeń. W saunie fińskiej prowadzimy seanse z udziałem przeszkolonych Mistrzów Saunowania.

Galeria

Polecenia (1)

Dodaj opinię
  • Studio Energia Katarzyna Niemiec posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Rybnika od 2020 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.