Wiadomości z Rybnika

Zaginęła Wanda Herman [AKTUALIZACJA]

  • Dodano: 2018-08-30 08:30, aktualizacja: 2018-08-30 12:30

O zaginięciu informowaliśmy przedwczoraj na naszej stronie. Panią Wandę rozpoznała dziennikarka i fotoreporter w jednym ze śląskich miast. Kobieta jest cała i zdrowa. Dziękujemy mediom za pomoc w poszukiwaniach.

Zaginięcie zgłosili bliscy Pani Wandy. Kobieta po raz ostatni widziana była 6 sierpnia 2018 roku. Od tego czasu zaginiona z nikim nie nawiązała kontaktu i nie poinformowała gdzie jest. Rybniccy policjanci sprawdzili miejsca, w których mogła przebywać 67-latka. Komunikat o zaginionej publikowały media na terenie całego województwa. Wczoraj do policjantów zgłosiła się dziennikarka, która wraz z fotoreporterem rozpoznała Panią Wandę. Mundurowi zaopiekowali się zaginioną. Wezwano również karetkę pogotowia, której załoga zbadała kobietę. Okazało się, że Pani Wandzie nic nie dolega, jest cała i zdrowa.


Rybniccy policjanci poszukują zaginionej Wandy Herman. Kobieta po raz ostatni była widziana 6 sierpnia 2018 roku.

Osoby mające informacje na temat jej aktualnego miejsca pobytu proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 i 112. Można dzwonić także bezpośrednio do dyżurnego rybnickiej komendy wybierając numer (32) 429 52 55.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zaginiona w dniu 6 sierpnia 2018 roku około godziny 11.00, wyszła z miejsca zamieszkania w Rybniku mówiąc, że udaje się do Częstochowy. Do chwili obecnej nie powróciła jak również nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

RYSOPIS: wzrost około 160 cm, otyła budowa ciała, włosy ciemne proste średniej długości, krótkie, oczy koloru niebieskiego oraz braki w uzębieniu.

WIEK: 67 lat.

UBIÓR: ciemna spódnica, koszulka z krótkim rękawem oraz ciemne klapki.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.