Wiadomości z Rybnika

Tragiczny pożar w Palowicach

  • Dodano: 2018-03-26 11:30

Policjanci z komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach, pod nadzorem rybnickiej prokuratury, wyjaśniają przyczyny pożaru, do którego doszło wczoraj w nocy w Palowicach. W trakcie akcji gaśniczej strażacy znaleźli w budynku zwłoki 56-letniej kobiety.

Wczoraj około 22.10 dyżurny komisariatu policji w Czerwionce-Leszczynach został powiadomiony o pożarze w budynku przy ulicy Bełkowskiej w Palowiach. Na miejsce natychmiast skierowano wszystkie służby. W trakcie gaszenia pożaru strażacy znaleźli w mieszkaniu zwłoki 56-letniej kobiety. Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok, która określi dokładną przyczynę śmierci kobiety. 52-letniemu mężczyźnie udało się uciec z budynku, zanim pożar się rozprzestrzenił.

Z poparzeniami ciała został przewieziony do szpitala w Siemianowicach Śląskich. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy, pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Śledczy z komisariatu policji w Czerwionce-Leszczynach, wraz z biegłym z zakresu pożarnictwa, wyjaśniają teraz szczegółowe przyczyny i okoliczności, w jakich doszło do pożaru.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również