Wiadomości z Rybnika

Niecodzienne zdarzenie w Rybniku przy ulicy Zebrzydowickiej

  • Dodano: 2020-07-03 14:00

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Rybniku przy ulicy Zebrzydowickiej.

79-letni kierowca podczas parkowania przed jednym z marketów, przejechał przez próg spowalniający i wjechał do środka marketu. Auto zbiło witrynę. Na szczęście nikomu nic się ni stało. Upały, to okres szczególnie trudny dla kierowców, którzy poruszają się po drogach. Niełatwa aura odbija się na naszym samopoczuciu oraz koncentracji. Niestety, wpływa to na jakość jazdy i coraz częściej dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń, dlatego apelujemy o zachowanie ostrożności podczas kierowania pojazdami.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Rybniku przy ulicy Zebrzydowickiej. 79-letni mieszkaniec Rybnika najprawdopodobniej pomylił gaz z hamulcem i podczas parkowania przed jednym z marketów, przejechał przez próg spowalniający i wjechał do środka dyskontu. Auto zbiło witrynę. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

Pamiętajmy, że nie tylko deszcz czy śnieg pogarszają warunki na drodze

Również wysokie temperatury niekorzystnie wpływają na sytuację na drogach. Uczestnicy ruchu w takich warunkach tracą czujność, są rozkojarzeni, ich reakcje są opóźnione, może dochodzić również do osłabnięć czy omdleń. Sytuacje takie mogą powodować niebezpieczne oraz często nieprzewidywalne manewry na drodze, których skutki mogą być tragiczne.

Policja apeluje o ostrożność!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również