Rybnik - portal miejski Rybnicki.com

Wiadomości z Rybnika

II Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Górniczych w Pływaniu

  • Dodano: 2014-11-28 12:30
Do sportowej rywalizacji stanęło 9 szkół o profilu górniczym , łącznie 53 zawodników. Rywalizacja rozegrana była w konkurencjach  50 metrów stylem dowolnym kobiet i mężczyzn, 50 metrów stylem klasycznym kobiet i mężczyzn, 50 metrów stylem grzbietowym kobiet i mężczyzn oraz w sztafecie 4x50 50 metrów stylem dowolnym. 
 
W klasyfikacji końcowej reprezentacja ZST uplasowała się na 5 miejscu przegrywając z Powiatowym Zespołem Szkół w Lędzinach, Zespołem Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie, ZSTiO z Bytomia oraz z Powiatowym Zespołem Szkół w Bieruniu, a wyprzedzając Zespół Szkół Zawodowych z Wodzisławia, Zespół Szkół Zawodowych z Jastrzębia, Zespół Szkół Energetycznych z Łazik Górnych oraz Zespół Szkół nr 2 w Żorach.
 
Najlepszym zawodnikiem został Krzysztof Hołysz reprezentujący Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie, a najlepszą zawodniczką Ewelina Ficek, która reprezentowała Zespół Szkół w Lędzinach. 
 
Wyniki poszczególnych konkurencji: 
 
50 metrów stylem dowolnym kobiet :
1 miejsce Nikole Rydzewska ZSTiO Bytom
2 miejsce Sara Jarczak Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach
3 miejsce Izabela Paruzel ZSTiO Bytom
50 metrów stylem dowolnym mężczyzn :
1 miejsce Krzysztof Hołysz Zespół Szkół Zawodowych nr2 w Knurowie
2 miejsce Radosław Oleś Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach
3 miejsce Krzysztof Kotowski Zespół Szkół Zawodowych w Jastrzębiu
50 metrów stylem klasycznym kobiet :
1 miejsce Ewelina Ficek Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach
2 miejsce Nicole Rydzewska ZSTiO Bytom
3 miejsce Izabela Paruzel ZSTiO Bytom
50 metrów stylem klasycznym mężczyzn :
1 miejsce Dawid Gardyan Zespół Szkół Zawodowych Wodzisław
2 miejsce Sebastian Rożyk  Zespół Szkół Zawodowych Wodzisław
3 miejsce Michał Godula Zespół Szkół Zawodowych nr2 w Knurowie
50 metrów stylem grzbietowym kobiet :
1 miejsce Ewelina Ficek Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach
2miejsce Sara Jarczak Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach
3 miejsce Magdalena Kuczek Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu
50 metrów stylem grzbietowym mężczyzn :
1 miejsce Krzysztof Hołysz Zespół Szkół Zawodowych nr2 w Knurowie
2 miejsce Krzysztof Kotowski Zespół Szkół Zawodowych w Jastrzębiu
3 miejsce Mateusz Kulczyk Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu
Sztafeta 4x50 metrów dowolnym:
1 miejsce Zespół Szkół Zawodowych Wodzisław
2 miejsce Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach
3 miejsce Zespół Szkół Technicznych Rybnik

Galeria zdjęć

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.

Drogi Użytkowniku!

Dokładamy wszelkich starań by korzystanie z naszego serwisu było dla Ciebie komfortowe.

Dlatego staramy się dopasować dostępne w nim treści do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu przez administratora danych osobowych w celach analitycznych i statystycznych.

Przez dalsze korzystanie, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, z naszego serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić w przeglądarce ustawienia dotyczące plików cookies, a także uzyskać dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach z naszej Polityki Prywatności.

Przejdź do serwisu