Wiadomości z Rybnika

Energetyczna przerwa dla urzędnika

  • Dodano: 2021-10-06 06:30, aktualizacja: 2021-10-05 23:13

Rybnicki magistrat proponuje swoim pracownikom energetyczną przerwę w czasie pracy.

Dwa razy w tygodniu pracownicy urzędu mają okazję skorzystać z dziesięciominutowych ćwiczeń pod okiem wykwalifikowanej trenerki. 

Zajęcia dla pracowników

Aleksandra Trocińska „FitOlka” z klubu Crossfit Black Ground prowadzi nieodpłatne zajęcia dla chętnych energetycznej przerwy urzędników:

Długotrwała praca siedząca bardzo źle wpływa na nasz kręgosłup, a także na całą nasza postawę. To źródło wielu problemów ze zdrowiem i chorób cywilizacyjnych. Kiedy zaczniemy zwracać uwagę na potrzeby naszego ciała, możemy wiele dobrego zrobić dla naszego zdrowia – mówi Aleksandra Trocińska. – Na tych zajęciach proponuję kilka prostych ćwiczeń, które pozwolą na powtarzanie ich na co dzień w miejscu pracy,  w oficjalnych strojach, jakie noszą pracownicy magistratu. Chodzi o wykształcenie zdrowego nawyku - wstawania na chwilę od biurka, po to by nabrać nowej energii i pozytywnego nastawienia do otoczenia – przekonuje Trocińska.

Zajęcia dla pracowników rybnickiego magistratu odbywają się dwa razy w tygodniu przez cały październik, na pierwsze spotkanie przyszło koło trzydziestu chętnych osób.

Energetyczna przerwa dla urzędnika

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również