Wiadomości z Rybnika

Dachowanie na nowym odcinku DW 935. Policja apeluje o ostrożność!

  • Dodano: 2020-09-09 07:30, aktualizacja: 2020-09-11 09:03

Policjanci ruchu drogowego rybnickiej komendy ustalili, że kierująca skodą jechała z nadmierną prędkością, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w krawężnik, po czym jej samochód dachował w przydrożnym rowie.

Do zdarzenia doszło przedwczoraj około godziny 20.00 na zjeździe z DW 935 w kierunku centrum. Policjanci ruchu drogowego rybnickiej komendy ustalili, że kierująca skodą, 43-letnia mieszkanka powiatu rybnickiego jadąc w kierunku Obwiedni Południowej, nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w krawężnik, po czym jej samochód dachował w przydrożnym rowie.

Kierująca była trzeźwa. Na szczęście jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kobieta za spowodowanie kolizji drogowej została ukarana mandatem karnym.

Po raz kolejny apelujemy do kierujących o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego! Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo, jako uczestników ruchu drogowego, zależy w głównej mierze od nas samych! Brak należytej ostrożności i wyobraźni może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych zdarzeń- czytamy na stronie Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.

Dachowanie na nowym odcinku DW 935. Policja apeluje o ostrożność!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również