Wiadomości z Rybnika

Bieg Konstytucji 3 Maja

  • Dodano: 2018-03-26 11:30

Zarząd Stowarzyszenia „Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej” zaprasza do udziału w dziewiątej już edycji Biegu Konstytucji 3 Maja w Rybniku-Golejowie.

Współorganizatorami zawodów są rady dzielnic Golejowa oraz Grabowni. Projekt został dofinansowany przez Miasto Rybnik.

W tym roku uczestnicy Biegu rywalizować będą w 5 kategoriach wiekowych (do lat 6 – trasa ok. 100 m, od 7 do 9 lat – trasa ok. 350 m, od 10 do 12 lat – trasa ok. 1 km, od 13 do 16 lat – trasa ok. 2,5 km i powyżej 16 lat – trasa 5 km) w podziale na dziewczęta/kobiety i chłopców/mężczyzn. Bieg odbędzie się 3 maja 2018 roku w godzinach od 12:30 do 14:00. Start i meta zlokalizowane będą w Ośrodku Rekreacyjno-Sportowym „Grzybówka” w Rybniku-Golejowie przy ul. Podgórnej. Biuro zawodów w dniu Biegu będzie czynne od 10:30 do 12:00. Wpisowe w biegu głównym dla osób powyżej lat 16 wynosi 30 zł i obejmuje m.in. pamiątkowy medal i dyplom, okolicznościowe skarpetki, wynik SMS-em, pomiaru czasu (chip bezzwrotny), ubezpieczenia NNW, a także wodę mineralną i poczęstunek. Dla dzieci i młodzież udział w Biegu jest bezpłatny - bez pakietu (w przypadku chęci otrzymania pakietu, płatność wynosi 30 zł).

Zapisy do udziału w Biegu prowadzone są do 22 kwietnia, wyłącznie w formie elektronicznej (lub w dniu zawodów, jeśli nie zostaną osiągnięte limity uczestników, ale wtedy wpisowe wynosi 40 zł). Limit uczestników biegu w kategorii powyżej lat 16 to 300 osób. Dla zwycięzców w każdej z kategorii przewidzieliśmy cenne i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Planujemy także oddzielne klasyfikacje dla najlepszych przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, rybnickich dzielnic, a także firm, organizacji i instytucji.

Zapisy w formie elektronicznej poprzez stronę: https://www.protimer.pl/bio/429/ix-bieg-konstytucji-3-maja-5-km (dorośli) oraz https://www.protimer.pl/bio/430/ix-bieg-konstytucji-3-maja-biegi-dzieci-i-mlodziezy (dzieci i młodzież).

Bieg Konstytucji 3 Maja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.