Ogłoszenia / Różne - pozostałe usługi  

Pożyczki ratalne przez internet Netpozyczka24.pl

Pożyczki ratalne przez internet Netpozyczka24.pl
https://www.netpozyczka24.pl/pozyczki-ratalne/

Pożyczki ratalne Netpozyczka24.pl, to produkty oferowane przez firmy pozabankowe, na uproszczonych warunkach aplikacji i oceny zdolności kredytowej. Procedura została ograniczona do prostego wniosku online i szybkiej autoryzacji danych personalnych. Wypłata gotówki może nastąpić nawet po 15 minutach, od wydania pozytywnej decyzji kredytowej. Spłata jest realizowana w ratach nawet przez okres 50 miesięcy.

Pożyczki ratalne Netpozyczka24.pl, to oferty pochodzące tylko od legalnych firm pozabankowych, które działają na podstawie ustawy o kredycie konsumenckim i pozwolenia Komisji Nadzoru Finansowego. Bez parabanków i firm, które działają z naruszeniem prawa lub dobrych praktyk biznesowych. Nasze produkty nie mają tzw. przedpłat lub innych opłat, które warunkują rozpatrzenie wniosku pożyczkowego itd.

Uproszczona forma aplikacji pozwala, na uzyskanie pożyczki na raty całkowicie przez internet, bez konieczności opuszczania domu. Wystarczy posiadać dowód osobisty, stałe dochody i konto w banku — posiadamy produkty, które można uzyskać bez konta bankowego. Aplikacja jest oparta o prosty wniosek online i autoryzacje danych personalnych — dla udowodnienia, że dane osobowe, które podajemy we wniosku, należą do nas. Zależnie od wybranej oferty, weryfikacja jest realizowana na podstawie konto bankowe ew. Pocztę Polską, kuriera lub pracownika firmy pożyczkowej. Wybranych sytuacjach firma pozabankowa może poprosić klienta o przedstawienie odpowiedniego potwierdzenia, w zakresie uzyskiwanych dochodów itd.

Klienci, którzy posiadają trudną sytuację finansową i zostali wpisani do rejestrów osób zadłużonych, mogą np. skorzystać z naszej propozycji pożyczek dla zadłużonych, bez baz czy z komornikiem. Dzięki czemu, takie osoby mogą liczyć na finansowanie swoich wydatków. Warunkiem jest posiadanie zabezpieczenia w postaci zastawu ruchomości ew. nieruchomości, zagwarantowanie spłaty poprzez gwaranta lub ubezpieczenia pożyczki. Wysokie ryzyko kredytowe związane z tym przedziałem konsumentów powoduje, że koszt takich produktów jest wyższy od standardowej pożyczki.

Nowi klienci, którzy pierwszy raz pożyczają w portalu Netpozyczka24.pl, pierwszą pożyczkę mogą uzyskać za darmo — bez kosztów i opłat z RRSO 0%.

Jeszcze nigdy pożyczanie przez internet pożyczek ratalnych, nie było tak łatwe i proste jak teraz z Netpozyczka24.pl

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.

Dodaj ogłoszenie w tej kategorii