Ogłoszenia / Nieruchomości - sprzedam  

Nowe mieszkania Rybnik

Przedstawiamy Państwu naszą najnowszą inwestycję tym razem w Rybniku przy ul. Sosnowej. Inwestycja znajduje się w cichej i spokojnej dzielnicy Rybnika - Paruszowiec. Jesteśmy w trakcie budowy I etapu, który składać się będzie  z 3 budynków wielorodzinnych E,F,D.

Planowany termin ukończenia budowy budynków E,F to II kwartał 2021r, zaś budynek D będzie oddany w IV kwartale 2021r.

Będą to budynki czterokondygnacyjne z gadażami podziemnymi. W hali garażowej znajdować się będą miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. W każdym budynku przewidziano 24 mieszkania po 6 mieszkań na każdej z kondygnacji. Mieszkania będą posiadały zróżnicowaną powierzchnię od 34m2 do 76m2.

Ze względu na swoją lokalizację, dużym atutem jest szybki dojazd do centrum miata, jak również do miast ościennych tj: Żory, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Gliwice. W pobliżu znajduje się również autostrada A1.

Prezentowane mieszkanie posiada powierzchnię 44,3m2, usytuowane jest na II piętrze. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 5,9m2. Istnieje również miżliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej oraz komórki lokatorskiej.

Osoba kupująca nie płaci prowizji ani podatku PCC w wysokości 2%

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej 

  lub pod numerem telefonu 602 638 719

Zapraszam

 

Cena: 267550 zł

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.

Dodaj ogłoszenie w tej kategorii