Ogłoszenia / Różne - pozostałe usługi  

Fotowoltaika

  • Dodano: 2021-04-10
  • 302 wyświetlenia

Firma Lantar oferuje instalacje wykorzystujące odnawialne źródła energii takie jak fotowoltaika i pompy ciepła. Oferta obejmuje kompleksowe usługi projektowania i montażu zarówno instalacji fotowoltaicznych jak i pomp ciepła. W przypadku fotowoltaiki dodatkowo pracownicy firmy pomagają w uzyskaniu dofinansowania z takich programów jak "Mój Prąd" lub "Czyste powietrze". Po wykonaniu instalacji fotowoltaicznej tylko do końca 2021 roku można na dotychczasowych warunkach zawrzeć umowę z obecnym dostawcą energii elektrycznej, czyli obejmującej 80% zwrotu wyprodukowanej energii. Od 2022 roku mają ulec zmianie te warunki na mniej korzystne dla nowych producentów energii z fotowoltaika. Producent energii będzie sprzedawał ja do sieci po narzuconej cenie i odkupywał w razie potrzeby po cenie rynkowej. W ramach programu "Mój Prąd" od 2022 roku ma być większe dofinansowanie instalacji magazynujących energię z fotowoltaiki.

Oferta firmy Lantar jest skierowana szczególnie do mieszkańców i firm z terenu powiatów Rybnik i Wodzisław Śląski oraz powiatów ościennych.

Więcej szczegółów znaleźć można na firmowej stronie internetowej: http://www.lantar-pv.pl/fotowoltaika-wodzislaw-slaski/

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.