Wiadomości z Rybnika

Salon Volvo na Śląsku - Auto-Boss

  • Dodano: 2020-10-27 09:15

Volvo to doskonale znana marka, która na polskim rynku posiada wielu fanów. Ten producent samochodowy zdecydował się pójść drogą, która na samym końcu prowadzi do osób oczekujących od samochodów gwarancji bezpieczeństwa, komfortu jazdy, eleganckiego wyglądu z zewnątrz i wewnątrz oraz korzystania z najnowszych technologii dostępnych w danym okresie, innymi słowy aut premium. 

Volvo oferuje swoim klientom samochody typu sedan, kombi oraz SUV. Obecnie światowy rynek podbija bardzo popularna seria aut oznaczonych jako XC, można w niej natknąć się na trzy modele XC40, XC60 i XC90. Oferta jest uzupełniona przez limuzyny S60 i S90 oraz auta typu kombi V60 i V90. 

Powyższe modele w różnych wersjach znajdują się w Auto-Boss grupie salonów Volvo na Śląsku mieszczących się w Bielsku-Białej oraz Chorzowie. To właśnie za pośrednictwem tego dealera Volvo, auta tej marki tak często są widoczne na drogach naszego regionu. Postanowiliśmy sprawdzić co jeden z najstarszych salonów samochodowych Volvo ma do zaoferowania swoim klientom. 

Samochody dostępne na miejscu

Dealer Volvo Auto- Boss to miejsce, w którym doskonale można przyjrzeć się flagowym modelom marki, uzyskać o nich wszystkie informacje udzielane przez pracowników salonu oraz skorzystać z jazdy próbnej, na którą należy się wcześniej umówić. Auto-Boss to również jeden z największych autoryzowanych serwisów na Śląsku.

Parking salonu jest zawsze wypełniony samochodami używanymi czekającymi na swoich nowych właścicieli. Wnętrze salonu zachęca do wejścia i przejrzenia dostępnych aut. Samochody są bardzo dobrze widoczne, można je obejść z każdej strony, dokładnie przyglądając się temu jak zostały wykonane. 

Volvo S90 - sedan będący limuzyną skierowaną dla osób prowadzących biznes oraz rodziny. Nikt nie powiedział, że samochód nie może pełnić obu funkcji jednocześnie. Wnętrze wykonane z wysokiej jakości materiałów, duża przestrzeń oraz szereg nowoczesnych technologii gwarantują komfort i bezpieczeństwo podróży.

Volvo XC60 - skoro wspomnieliśmy o bezpieczeństwie, nie sposób nie wspomnieć o Volvo XC60. Ten SUV to doskonały przykład na to jak powinno projektować się auta rodzinne. Komfort jazdy porównywalny do Volvo S90 podobnie jak materiały wykorzystane do wykończenia wnętrza oraz zastosowanie tych samych technologii dbających o bezpieczeństwo, sprawiają że jest to samochód idealny dla rodziny.

Volvo V90 - kombi, które sprawdzi się na trasie i wąskich miejskich ulicach. Samochód chwalony za niepodrabiane nadwozie, które zapada w pamięć oraz doskonałe spasowanie elementów i dobrą ekonomię jazdy.

Finansowanie Volvo

Volvo posiada atrakcyjne opcje finansowania zakupu nowych i używanych aut, zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. 

Volvo Easy Lease to program skierowany do flotowych klientów i działa nawet wtedy gdy flota wynosi tylko jeden samochód, innymi słowy oferta dla firm. Wpłata własna jest zachowana na niskim poziomie, a możliwy jest nawet brak konieczności angażowania własnego kapitału na start. Korzystając z Volvo Ease Lease można korzystać z kompleksowej obsługi 24h/7 zawierającej naprawy w ASO, samochód zastępczy oraz wymianę opon. Więcej informacji znajduje się na stronie finansowania.

W przypadku Leasingu dla osób prywatnych mamy możliwość skorzystania z finansowania zakupu nowego lub używanego auta. Volvo oddaje swoim klientom do wyboru dwie opcje: leasing operacyjny oraz finansowy w złotówkach lub euro. Elastyczny okres spłaty sprawdzi się doskonale gdy chcemy zaplanować budżet domowy. Czas trwania leasingu jest określony na od 6 do 72 miesięcy. 

Volvo więcej niż oczekujesz

Samochody Volvo od dekad jeżdżą po naszych drogach i są synonimem marki premium. Wartość używanych samochodów spada powoli co sprawia, że nie każdy może sobie na nie pozwolić. Dzięki wykorzystaniu dobrych materiałów, samochody tej marki są w bardzo dobrym stanie nawet po upływie wielu lat. Jeżeli oferta Volvo wydaje się dla Ciebie ciekawa sprawdź koniecznie regionalnego dealera Volvo i przekonaj się sam co ma do zaoferowania.

https://bielsko-biala.volvocarautoboss.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.