Wiadomości z Rybnika

Jak dobrać bieliznę modelującą?

  • Dodano: 2018-11-09 14:00

Jeśli jeszcze nie poznałaś benefitów, jakie niesie bielizna wyszczuplająca - przygotuj się, bo Twoje życie stanie się piękniejsze! To tak, jakby ktoś wziął żelazko i wygładził każdą Twoją fałdkę na ciele. Jest to niczym Photoshop dla Twojego żywego, oddychającego, trójwymiarowego ciała.

Działa tak dobrze, że większość celebrytów nosi bieliznę wyszczuplającą na czerwonym dywanie. Jest tylko jeden problem z tym cudownym środkiem na idealne ciało – bielizna wyszczuplająca stała się tak popularna, że teraz można ją znaleźć w nieskończonej liczbie różnych stylów i tkanin. Jak więc zdecydować, która z nich będzie najlepiej pasowała do Twojego ciała i Twojej garderoby? Oto przewodnik dla Ciebie.

Bielizna wyszczuplająca – szukanie odpowiedniego rozmiaru

Kobiety czasami próbują sięgać po mniejszy rozmiar, aby uzyskać większą jędrność. To nie jest dobre rozwiązanie, bowiem tylko niesie dodatkowe wybrzuszenia i dyskomfort, i może sprawić, że w rzeczywistości będziesz wyglądać odwrotnie niż do efektu, którego szukasz. Idź do sklepu i przymierz różne rozmiary – oczywiście na swoją bieliznę ze względów higienicznych - aby zobaczyć, co pasuje do Ciebie. Usiądź i pochodź dookoła, aby upewnić się, że jest to rozmiar, w którym czujesz się dobrze i równocześnie:

  • bielizna pozostaje na swoim miejscu
  • dobrze leży
  • nie wbija się ani ie powoduje żadnego dyskomfortu

Sprawdź też metkę - im wyższa zawartość nylonu, tym bardziej dana bielizna wyszczuplająca wpłynie na kształt Twojej sylwetki. Możesz również poczuć poziom kształtowania poprzez sprawdzenie tkaniny. Jeśli jest lekka i prześlizguje się przez dłonie, najprawdopodobniej została zaprojektowany po to, by wygładzić wybrane miejsca na sylwetce. Bardziej zaawansowane projekty są zwykle wzbogacone w tak zwane strefy kompresji, które będą wbijać się w ciało, tworząc pożądany kształt. Gdy już znajdziesz tę idealną – wejdź na https://manwoman.co i nie przepłacaj, bowiem w sklepie online kupisz ten sam model o wiele taniej, niż w lokalnym. Wiele osób tak robi!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.