Wiadomości z Rybnika

Travelbusem w nieznane

  • Dodano: 2014-06-18 08:45, aktualizacja: 2014-06-17 21:18

24 czerwca (wtorek) 2014 r. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie pt. "Travelbusem w nieznane". Będzie to relacja z podróży w 2013 r. młodych rybniczan starym busem po Europie i zapowiedź równie zwariowanej tegorocznej wyprawy. Wstęp wolny!

 


Zapraszamy do zwiedzania Europy Zachodniej z ekipą Travelbusa. Wehikuł podróżniczy - 32-letni Travelbus. Miejsc w busie - bez ograniczeń! Ekipa zabierze Was w podróż po najciekawszych zakątkach takich Państw jak: Czechy, Austria, Włochy, San Marino, Francja, Monako, Hiszpania, Gibraltar. Zajedziemy aż do samej Portugalii! Po czym wrócimy przez Hiszpanię, Francję, zajeżdżając po sam Paryż i zahaczając w drodze powrotnej o Belgię, Luxemburg oraz Niemcy. Opowiemy również jak szybko i sprawnie naprawić podstawowe usterki busa, wykorzystując do tego choćby puszki aluminiowe po napojach. Nie zabraknie niecodziennych przygód, nawet tych z policją - włoską, francuską, hiszpańską czy też z funkcjonariuszami z Gibraltaru. Zobaczymy ciekawą galerię zdjęć okraszonych humorem, który dopisywał nam przez całe 24 dni podróżowania. Dowiemy się również, jaki nocleg jest najlepszym wyborem w samym centrum Paryża, oraz poznamy miejsca idealne na poranną toaletę. Na koniec powiemy również, co nieco o tegorocznej wyprawie.

Szóstka młodych osób, pełna pasji i chęci zwiedzania świata to: Magda Tomalik, Artur Chmielewski, Kasia Brzezina, Artur Kańczok, Sara Jóźwik i Wojtek Kostek.

 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.