Rybnik - portal miejski Rybnicki.com

Wiadomości z Rybnika

Powstaje przewodnik rewitalizacji

  • Dodano: 2017-12-04 07:15, aktualizacja: 2017-12-04 20:19

Rozpoczęły się prace nad przygotowaniem poradnika przybliżającego pojęcie rewitalizacji. Przewodnik zawierać będzie kompleksową informację, będącą odpowiedzią na licznie pojawiające się pytania dotyczące możliwości włączenia się w działania na obszarach rewitalizacji, bazę instytucji i podmiotów, z którymi można nawiązać współpracę, a także szereg innych przydatnych treści.

Urząd Miasta zaprasza mieszkańców do zgłaszania propozycji tematów, które według nich powinny znaleźć się w przewodniku.

Wszelkie sugestie można zgłaszać na adres e-mail: rewitalizacja@um.rybnik.pl, w Biurze Rewitalizacji i Komunikacji Społecznej w Urzędzie Miasta Rybnika (pokój 254, II piętro), pod numerem telefonu 32 43 92 254 lub korespondencyjnie, przesyłając na adres: Biuro Rewitalizacji i Komunikacji Społecznej, Urząd Miasta Rybnika, ul. B. Chrobrego 2, 44-200 Rybnik.

Materiał powstaje w ramach projektu "Rewitalizacja miasta - nowa energia rybnickiej tradycji", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.