Rybnik - portal miejski Rybnicki.com

Wiadomości z Rybnika

Piknik Rodzin Zastępczych

  • Dodano: 2016-05-30 11:15, aktualizacja: 2016-05-30 12:37
4 czerwca odbędzie się Piknik Rodzin Zastępczych. Impreza, nad którą honorowy patronat objął Prezydent Rybnika Piotr Kuczera, odbędzie się na Górze Grzybówka w Rybniku-Golejowie. Początek spotkania o godzinie 11.00
 
 
Organizowany każdego roku piknik jest nawiązaniem do obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego przypadającego na dzień 31 maja. Piknik jest jednym z elementów promocji rodzicielstwa zastępczego.
 
 
W Pikniku Rodzin Zastępczych każdego roku uczestniczą rodziny zastępcze i dzieci przebywające w rodzinach zastępczych. W tym dniu planowana jest uroczysta msza święta, a następnie poczęstunek dla dzieci i rodziców oraz pozostałych gości. Ponadto w programie imprezy liczne gry i zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami dla dzieci oraz inne atrakcje.
 
 
Program spotkania:
 
11:00 Msza Polowa w intencji Dzieci, Rodzin Zastępczych oraz pracowników instytucji wspierających rodzicielstwo zastępcze,
12:00 Uroczyste otwarcie Pikniku
12:30 – 17:00 Gry i zabawy
16:00 Wspólne grillowanie
 
 
Organizatorzy:
Ośrodek Rodzinnej Pieczy Zastępczej w Rybniku, Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybniku, Wojewódzki Ośrodek Adopcyjny Filia w Rybniku, Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych „Serduchowo”
 
 
Kontakt:
ORPZ w Rybniku – tel. 32 4240435, 604252765
 
 
Ośrodek Rodzinnej Pieczy Zastępczej w Rybniku stale poszukuje osób zainteresowanych pełnieniem funkcji rodziny zastępczej – materiały w pliku:
 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.