Wiadomości z Rybnika

Nowy przystanek przy ul. Żorskiej

  • Dodano: 2016-08-17 10:45
Od czwartku, 18 sierpnia, mieszkańcy dzielnicy Ligota-Ligocka Kuźnia oraz klienci pobliskiego centrum handlowego, jadący w kierunku śródmieścia, będą mogli korzystać z nowego przystanku w pobliżu wiaduktu na ul. Żorskiej.
 
 
Przystanek "Rybnik Ligota-Ligocka Kuźnia Wiadukt", będzie obsługiwany przez autobusy linii 16, 45, 46, 48, 49A, 52 i N1.
 
 
Przypomnijmy, że wcześniej na tym fragmencie ul. Żorskiej (przy Tesco) przystanek był tylko z jednej strony ulicy– dla osób jadących od strony centrum, w kierunku dzielnic Boguszowice, Gotartowice, czy Ligota-Ligocka Kuźnia.
 
 
Nowy, długo oczekiwany przystanek, pozwalający na szybkie dotarcie do centrum miasta, ucieszy z pewnością klientów zlokalizowanego w tym miejscu centrum handlowego, usprawni też dojazd robiącym tam zakupy mieszkańcom okolicznych dzielnic.

Komentarze (1)    dodaj »

  • ja

    Kto wymyslil taka dziwaczna nazwe przystanku, jakiś wiadukt i kuznie? Powinno być Zorska tesco., prosto i od razu wiadomo gdzie to jest. W Rybniku wogole przystanki maja dziwaczne nazwy tak jak by to jakiś PKS byl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również