Wiadomości z Rybnika

Mistrzostwa o Puchar Prezydenta Rybnika - nowi mistrzowie

  • Dodano: 2019-01-15 12:00, aktualizacja: 2019-01-15 13:19

Po raz drugi miłośnicy nart i snowboardu z Rybnika, wzięli udział w zawodach w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika.

Zwycięzcami:

W bajkowej, zimowej scenerii okazali się Ksymena Smusz i Paweł Zawadzki. Dawid Fojcik wygrał wśród snowboardzistów. Ostatecznie sklasyfikowanych zostało 133 narciarzy i 9 snowboardzistów.

Po zawodach – Rafał Tymusz, dyrektor rybnickiego MOSiR-u zapowiedział już, że za rok odbędzie się kolejna edycja tych zawodów:

Fakt, że limit uczestników osiągnęliśmy już kilka dni przed zawodami, pokazuje, że ubiegłoroczna edycja mistrzostw Rybnika w narciarstwie odbiła się dobrym echem. Mamy 200 uczestników, czyli 70 więcej niż podczas 1. edycji tych zawodów. Nic, tylko się cieszyć. Śniegu nasypało mnóstwo i to sprawia, że atmosfera jest wyjątkowa. Warunki do jeżdżenia były troszkę trudniejsze, ale wszyscy sobie poradzili i to jest najważniejsze. Już teraz chciałbym wszystkich zaprosić na 3. edycję mistrzostw, mam nadzieję, że będzie równie sympatycznie jak w tym roku – powiedział Rafał Tymusz.


Źródło: UM Rybnik

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.