Wiadomości z Rybnika

Mikołajkowo-magiczna niedziela

  • Dodano: 2015-12-07 13:15, aktualizacja: 2018-03-18 21:40
Bajkowa parada ulicami miasta, uroczyste zapalenie świateł na choince, widowiskowy pokaz iluzji i magii w wykonaniu Marcina Muszyńskiego – te i wiele innych atrakcji czekało na uczestników pierwszej z trzech niedzielnych imprez, w ramach kolejnej edycji Rybnickiego Bożego Narodzenia i Kolędowania. 
 
 
Świętowanie rozpoczęło się na rynku już o godzinie 15.00 koncertem w wykonaniu młodych rybnickich artystów i ich bajkowo-zimowych piosenek. O godzinie 16.00 sprzed bazyliki w kierunku rynku ruszyła bajkowa parada, na czele której maszerowała Elfia Orkiestra. Nastąpił długo oczekiwany moment rozświetlenia rynkowej choinki. Świąteczne drzewko rozbłysnęło  dzięki Mikołajom, którzy przybyli  na rynek oświetlonymi  rikszami.
 
 
Gwiazdą niedzieli był bez wątpienia Marcin Muszyński, niesamowity magik, który zaprezentował pokaz dużej iluzji i magii, wciągając do zabawy publiczność, a wcześniej wyczarowując… zastępcę prezydenta, Piotra Masłowskiego;) Mikołajkowy wieczór dla najmłodszych zakończyły harce wesołych Miniminków.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również