Wiadomości z Rybnika

Jarmark Staroci i Rękodzieła

  • Dodano: 2018-03-09 08:15, aktualizacja: 2018-03-09 09:38

Kolejny Jarmark Staroci i Rękodzieła organizowany przez Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach odbędzie się w sobotę 10 lutego w godz. 8.00 - 15.00. tradycyjnie na rybnickim Deptaku (ciąg ulic Jana III Sobieskiego i Powstańców Śląskich).

Zapraszamy wszystkich miłośników staroci, kolekcjonerów, wystawców, wielbicieli antyków, artystów, wytwórców rękodzieła, sprzedawców książek, a także wszystkie osoby, które chcą sprzedać lub wymienić używane rzeczy.

W Jarmarku mogą brać udział dosłownie wszyscy, zarówno podmioty prawne - firmy, jaki i osoby fizyczne - prywatne. Jest to doskonała okazja do rozstania się z niepotrzebnymi już rzeczami, na pozbycie się starych książek, używanych zabawek, odzieży, której już nie nosimy, ale też okazja do zaprezentowania wszystkiego tego co sami potrafimy stworzyć.

Rejestracja wystawców odbywać się będzie na bieżąco w godz. 7.00 - 9.00 bezpośrednio na ulicy Sobieskiego, w miejscu ustawienia stoisk przez poszczególnych wystawców. Dopuszcza się dojazd samochodami w godz. 7.00-9.00 na czas montażu stoiska oraz w godz. 15.00-16.00 na czas jego demontażu. W innych godzinach, wjazd na deptak będzie możliwy tylko w szczególnych przypadkach.

Organizator nie zapewnia żadnych elementów do ekspozycji asortymentu, każdy z wystawców organizuje miejsce ekspozycji we własnym zakresie (można mieć swój namiot na wypadek niedogodności pogodowych). Stanowiska będą usytuowane w miejscu wskazanym przez przedstawiciela Organizatora podczas rejestracji. Wszelkich informacji udziela: Krzysztof Łapka - tel. 513 064 196, e-mail: jarmarkrybnik@wp.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również