Wiadomości z Rybnika

Halo! Rybnik zaprasza walentynkowo

  • Dodano: 2021-02-12 07:00, aktualizacja: 2021-02-11 19:02

W piątek, 12 lutego po długiej przerwie Punkt Informacji Miejskiej wraca do pracy!

Punkt będzie działał tradycyjnie od poniedziałku do niedzieli, w godz. 10.00-18.00

Ze względu na panujące obostrzenia sanitarne tymczasowo nie będą organizowane wydarzenia kulturalne w dotychczasowej formie. To jednak nie przeszkadza, aby mieszkańcom zapewnić dobrą zabawę.

- W piątek rozpoczynamy walentynkowy weekend. Wszyscy zakochani będą mogli zrobić sobie pamiątkowe selfie w okazjonalnej ramce w kształcie serca. Dla najbardziej aktywnych przygotowano drobne upominki – zapowiada Lidia Białecka, z punktu halo! Rybnik. - Zapraszamy również do udziału w Walentynkowych Podchodach z halo! Rybnik, które odbędą się na terenie Śródmieścia. Ta plenerowa zabawa skierowana jest do par i całych rodzin, które spacerując po naszym pięknym mieście, będą odkrywać jego zakamarki. Mapa i wszelkie informacje pojawią się w punkcie - dodaje.

W galerii halo! Rybnik będzie można oglądać wystawę akwareli Macieja Kozakiewicza. W walentynkowy weekend o miłą atmosferę zadba Brewera Beer & Cafe, która zapewni możliwość zakupu na wynos pysznej kawy, herbaty, bezalkoholowego słodkiego grzańca oraz walentynkowych słodkości (piątek i niedziela: 15.00-18.00, sobota: 10.00-18.00).

Chwile w halo! Rybnik umili też muzyka rybnickich zespołów, którą będzie można również usłyszeć na deptaku (niestety w związku z ograniczeniami sanitarnymi z płyty CD). Niedługo w ofercie punktu pojawi możliwość zakupu albumów muzycznych i innych produkcji lokalnych artystów.

Nadal w punkcie halo! Rybnik istnieje możliwość odbioru w trakcie weekendu poczty z Urzędu Miasta Rybnika. Taką potrzebę należy zgłosić wcześniej w urzędzie, pod nr tel. 32 43 92 001.

W najbliższą sobotę na rybnickim deptaku odbędzie się Zimowy Jarmark Staroci i Rękodzieła. 
Stoiska czynne będą w godz.7.00-15.00.

- halo! Rybnik działać będzie w obowiązującym reżimie sanitarnym. Jednocześnie w punkcie może przebywać 6 osób. Nie zapomnijcie o maseczkach! – przypomina Lidia Białecka - Do zobaczenia w halo! Rybnik.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również