Wiadomości z Rybnika

Ewakuowano mieszkańców w bloku, w którym wybuchł pożar

  • Dodano: 2020-05-22 09:30

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach jako pierwsi zjawili się na miejscu pożaru, który wybuchł w jednym z bloków mieszkalnych przy ulicy Patriotów w Boguszowicach.

Na klatce schodowej budynku panowało duże zadymienie. Mundurowi bez chwili wahania weszli do mieszkań, skąd ewakuowali 9 osób. Dzięki szybkiej reakcji stróżów prawa nie doszło do tragedii. Pożar gasiły trzy zastępy straży pożarnej.

Kryminalni z Boguszowic ustalają przyczyny pożaru

W środę po godzinie 17.00 dyżurny z Komisariatu Policji w Boguszowicach otrzymał informację, że w jednym z bloków mieszkalnych przy ulicy Patriotów pali się pomieszczenie piwniczne. Informacja ta natychmiast trafiła do wszystkich patroli na terenie osiedla. Jako pierwsi na miejsce dotarli policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach. W klatce budynku panowało duże zadymienie. Mundurowi bez chwili wahania weszli do mieszkań, skąd ewakuowali 9 osób. Dzięki ich szybkiej akcji nikomu z lokatorów nic się nie stało. Pożar gasiły trzy zastępy straży pożarnej. Kryminalni z Boguszowic ustalają teraz przyczyny pożaru. Jutro czynności procesowe będą kontynuowane z udziałem biegłego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również