Wiadomości z Rybnika

Dzień Otwarty pływalni krytej i hali widowiskowo – sportowej

  • Dodano: 2011-11-15 12:30

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku podsumował "Dzień Otwarty" pływalni krytej i hali widowiskowo – sportowej w Boguszowicach, który odbył się 11 listopada 2011 r.

Z oferty proponowanej przez MOSiR skorzystało ponad 1200 klientów, mając do wyboru: basen sportowy, basen rekreacyjny, saunę, siłownię, masaŜe, zabiegi w slim studio, wzorcowy makijaż, badanie poziomu cukry we krwi i wysokości ciśnienia, udział w treningu boksu bądź aqua aerobiku i aerobiku, pokaz Taekwon-Do, trening otwarty koszykarek KK ROW Rybnik, pokazowe zajęcia z gimnastyki korekcyjnej zarówno na salce gimnastycznej jak i w wodzie, pokazowe zajęcia z nauki pływania dla dzieci do lat 4, uczestniczenie w pokazie pierwszej pomocy.

Wśród wszystkich zajęć i pokazów, przeplatali się Weseli Piraci, rozśmieszając, częstując słodyczami, obdarowując zwierzątkami z balonów.

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zachęcamy do regularnego odwiedzania pływalni krytej i hali widowiskowo sportowej w Rybniku – Boguszowicach.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również