Wiadomości z Rybnika

Działania "Trzeźwość" w Rybniku. Trwają kontrole trzeźwości

  • Dodano: 2024-05-06 14:00

Masowe kontrole trzeźwości trwają. Policjanci ruchu drogowego rybnickiej jednostki prowadzą walkę z kierowcami, którzy za nic mają bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego. Działania mają na celu przede wszystkim poprawę bezpieczeństwa na drogach, poprzez uniemożliwienie dalszej jazdy pijanym kierowcom.

Piłeś? Nie jedź

Alkohol nie idzie w parze z bezpieczeństwem, dlatego policjanci ruchu drogowego skupiają się na masowych badaniach trzeźwości kierujących. Kolejne akcje tylko potwierdzają, że na drogach nadal są osoby, które lekceważą bezpieczeństwo i wsiadają do auta mimo wcześniej spożywanego alkoholu.

Działania prowadzone są od godziny 4:00. Biorą w nich udział rybniccy policjanci wydziału ruchu drogowego. Akcja skierowana jest przeciwko pijanym użytkownikom dróg. Policyjne patrole kontrolują stan trzeźwości w całym powiecie. Działania te mają na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych, w tym spowodowanych przez kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu. Policyjne patrole sprawdzają stan trzeźwości jednocześnie w kilku miejscach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również