Wiadomości z Rybnika

Dotkliwie pobili w centrum miasta

  • Dodano: 2018-03-22 12:15

Rybniccy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie i znieważenie słowami powszechnie uznanymi za obelżywe.

Agresorzy najpierw zaczepili i wyzywali dwie młode kobiety, a następnie nadpali i dotkliwie pobili towarzyszącego im mężczyznę. W trakcie gdy śledczy zbierali materiał dowodowy, wyszło na jaw, że podejrzani mają na swoim koncie jeszcze jedno pobicie.

Rybniccy kryminalni przyjęli zawiadomienie w sprawie pobicia i znieważenia słowami powszechnie uznanymi za obelżywe. Agresorzy najpierw zaczepili i wyzywali dwie młode kobiety, a następnie napadli i dotkliwie pobili towarzyszącego im mężczyznę, po czym uciekli. Pokrzywdzony trafił do szpitala, gdzie lekarz stwierdził złamanie nosa oraz ogólne potłuczenia. Śledczy natychmiast przystąpili do działania. Ich intensywna praca okazała się owocna.

Policjanci ustalili tożsamość napastników. We wtorek, dwaj mieszkańcy Czerwionki-Leszczyn w wieku 22 i 23 lat zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. W trakcie gdy śledczy zbierali materiał dowodowy, wyszło na jaw, że podejrzani mają na swoim koncie jeszcze jedno pobicie.

Wczoraj śledczy przedstawili podejrzanym zarzuty pobicia i publicznego znieważenia słowami powszechnie uznanymi za obelżywe. Podczas przesłuchania mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów i dobrowolnie poddali się karze. O ich dalszym losie wkrótce zadecyduje prokurator i sąd.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.