Rybnik - portal miejski Rybnicki.com

Wiadomości z Rybnika

Diler w rękach policji

  • Dodano: 2017-12-22 09:15

Tymczasowy areszt zastosował sąd jako środek zapobiegawczy wobec 20-latka zatrzymanego przez rybnickich kryminalnych. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków i handel tymi środkami. Podczas przeszukania jego mieszkania, śledczy zabezpieczyli marihuanę, haszysz oraz tabletki ecstasy.

Rybniccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że pewien 20-latek może posiadać narkotyki i nimi handlować. Mężczyzna został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Podczas przeszukania śledczy znaleźli spore ilości narkotyków. Wstępne testy wykonane przez mundurowych wykazały, że są to marihuana oraz haszysz. Z zabezpieczonych środków można było przygotować 200 porcji dilerskich.

Ponadto, śledczy przechwycili 115 tabletek ecstasy i zabezpieczyli sprzęt do ważenia, kruszenia i porcjowania narkotyków oraz ponad tysiąc złotych w gotówce. Zatrzymany 20-letni rybniczanin usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz handlu tymi środkami. Rybnicki sąd, na wniosek śledczych i prokuratora, podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.