Wiadomości z Rybnika

Rybnik: Wjechała na czerwonym świetle i doprowadziła do zdarzenia

  • Dodano: 2024-03-12 13:00

Na szczęście niegroźnie zakończyło się poważnie wyglądające zdarzenie drogowe, do którego doszło wczoraj w Rybniku. Kierująca osobówką wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i doprowadziła do kolizji drogowej. Kobieta została ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 złotych i 15 punktami karnymi. Policja apeluje o wzmożoną czujność i koncentrację, zwłaszcza w tak newralgicznych miejscach.

Kolizja drogowa w Rybniku

Do tego groźnego zdarzenia drogowego doszło wczoraj około godziny 14.00 w Rybniku na skrzyżowaniu ulicy Kominka z ulicą Budowlanych. Kierująca citroenem, jadąc ulicą Budowlanych w kierunku centrum Rybnika, zignorowała czerwone światło i wjechał na skrzyżowanie z ulicą Kominka, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym pojazdem marki Skoda Octawia, którym kierował 67-letni mężczyzna. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 62-letnia mieszkanka Rybnika została ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 złotych i 15 punktami karnymi. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Mundurowi z rybnickiej drogówki apelują o wzmożoną czujność i szczególną koncentrację w tak newralgicznych jak skrzyżowania miejscach. Chwila nieuwagi może doprowadzić do poważnych zdarzeń, których konsekwencje, głównie te zdrowotne, mogą być daleko idące.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również