Wiadomości z Rybnika

Rybnik: wakacyjny jarmark staroci i rękodzieła odbędzie się 13 lipca

  • Dodano: 2019-07-10 09:30

Najbliższy Jarmark odbędzie się w sobotę 13 lipca w godzinach od 7.00/8.00 do 13.00/15.00 na rybnickim Deptaku (ciąg ulic Jana III Sobieskiego i Powstańców Śląskich).

Udział w Jarmarku jest BEZPŁATNY! I nie trzeba dokonywać wcześniejszych zgłoszeń, wystarczy przybyć w wyznaczonych godzinach w dniu Jarmarku.

Zapraszamy wszystkich miłośników staroci, kolekcjonerów, wystawców, wielbicieli antyków, artystów, wytwórców rękodzieła, sprzedawców książek, a także wszystkie osoby, które chcą sprzedać lub wymienić używane rzeczy. W Jarmarku mogą brać udział dosłownie wszyscy, zarówno podmioty prawne - firmy, jaki i osoby fizyczne - prywatne. Jest to doskonała okazja do rozstania się z niepotrzebnymi już rzeczami, na pozbycie się starych książek, używanych zabawek, odzieży, której już nie nosimy, ale też okazja do zaprezentowania wszystkiego tego co sami potrafimy stworzyć.

Rejestracja wystawców odbywać się będzie na bieżąco w godz. 7.00 - 9.00 bezpośrednio na ulicy Sobieskiego i ulicy Powstańców, w miejscu ustawienia stoisk przez poszczególnych wystawców. Dopuszcza się dojazd samochodami w godz. 7.00 - 10.00 na czas montażu stoiska oraz w godz. 13.00 - 16.00 na czas jego demontażu. W innych godzinach, wjazd na deptak będzie możliwy tylko w szczególnych przypadkach. 

Podczas rejestracji wystawcy otrzymają Kartę wystawcy, która upoważniać będzie do wjazdu na deptak na czas montażu i demontażu stoiska oraz do darmowego parkowania na parkingu Urzędu Miasta w Rybniku (wjazd od ul. Miejskiej).

Organizator nie zapewnia żadnych elementów do ekspozycji asortymentu, każdy z wystawców organizuje miejsce ekspozycji we własnym zakresie (można mieć swój namiot na wypadek niedogodności pogodowych). Stanowiska będą usytuowane w miejscu wskazanym przez przedstawiciela Organizatora (Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach www.dkchwalowice.pl) podczas rejestracji.

Wszelkich informacji udziela: Krzysztof Łapka - tel. 513 064 196, e-mail: jarmarkrybnik@wp.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również