Katalog firm

dodaj firmę

Dom Kultury Chwałowice Rybnik

Adres i telefon

ul. 1 Maja 91B
44-206 Rybnik
Godziny otwarcia: 8:00 - 20:00
otwarte
  • Poniedziałek: 8:00 - 20:00
  • Wtorek: 8:00 - 20:00
  • Środa: 8:00 - 20:00
  • Czwartek: 8:00 - 20:00
  • Piątek: 8:00 - 20:00
  • Sobota: 8:00 - 12:00
  • Niedziela: czynne - jeżeli odbywa się impreza

Oferta

Dom Kultury Chwałowice znajduje się przy ulicy 1 maja 91B. Od 1994 roku jest miejską instytucją kultury Miasta Rybnika. W ramach swojej działalności organizuje szereg stałych form edukacji artystycznej i kulturalnej: lekcje gry na instrumentach, zajęcia wokalne, zajęcia filmowe, plastyczne, taneczne, teatralne, rekreacyjne , hobbystyczne, sportowe. Swoje miejsce znalazły tutaj liczne zespoły i grupy, o których słychać nie tylko w naszym regionie.

Odbywają się tutaj także kursy językowe, wystawy plastyczne, koncerty, spotkania autorskie, zajęcia aerobiku. W okresie letnim mają miejsce liczne imprezy plenerowe - festyny, koncerty. Z tyłu Domu Kultury znajduje się park z amfiteatrem, który jest doskonałym miejscem do realizacji imprez plenerowych.

Dom Kultury Chwałowice organizuje bądź współorganizuje z zaprzyjaźnionymi placówkami także liczne imprezy cykliczne o zasięgu lokalnym,regionalnym, lub ogólnopolskim. Sala widowiskowa Domu Kultury pełni także rolę kina z ilością 230 miejsc siedzących o wysokim standardzie i systemem dźwięku Dolby Pro Logic, organizowane są popołudnioweseanse filmowe oraz zbiorowe dla szkół i innych podmiotów. Placówka ciągle rozwija się, podążając za potrzebami kulturalnego rynku oraz wzbogaca swoją ofertę, celem zapewnienia jak najlepszej jakości usług.

Polecenia (1)

Dodaj polecenie
  • Dom Kultury Chwałowice posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Rybnika od 2017 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.