Wiadomości z Rybnika

Najlepsi żużlowcy Europy w Focus Park!

  • Dodano: 2022-06-29 08:45, aktualizacja: 2022-06-30 12:45

W Rybniku emocje sięgają zenitu – Tauron Speedway Euro Championship 2022 zbliża się wielkimi krokami.

Zanim jednak mistrzowie zmierzą się na rybnickim stadionie i zapewnią nam ogromną dawkę sportowych emocji, najpierw pojawią się w Focus Park! Mikkel Michelsen i Janusz Kołodziej -  wyjątkowe spotkanie już w najbliższy piątek 1 lipca!

Prezentacja pucharu Indywidualnych Mistrzostw Europy Tauron SEC, spotkanie z aktualnym mistrzem Europy Mikkelem Michelsenem oraz stałą „dziką kartą” cyklu SEC Januszem Kołodziejem, a także możliwość zobaczenia z bliska motocyklu żużlowego – to tylko kilka atrakcji, które Focus Park zaplanował na najbliższy piątek. Już 1 lipca od godz. 17:00 kibice żużla będą mogli wpaść do rybnickiego centrum handlowego i spotkać się ze swoimi idolami, których do tej pory podziwiali tylko na torze lub ekranie.

Podczas eventu będzie można:

  • wziąć udział w quizach z atrakcyjnymi nagrodami w postaci gadżetów SEC,
  • porozmawiać i zdobyć autograf od jednego z mistrzów żużlowych,
  • zobaczyć na własne oczy motocykl żużlowy,
  • zrobić sobie zdjęcie z pięknymi ambasadorkami SEC Girls i z pucharem Mistrzostw Europy Tauron SEC, który już w najbliższy weekend trafi w ręce zwycięzcy.

Dla fanów ROW Rybnik przygotowano na FanPage’u Focus Park Rybnik konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania 4 podwójne bilety na Tauron Speedway Euro Championship 2022, który odbędzie się na stadionie ROW-u Rybnik 2 lipca.

Ale to nie wszystko! W trakcie trwania eventu możliwy będzie również zakup biletu na sobotni Tauron Speedway Euro Championship 2022 - czterorundowy cykl turniejów, w którym zawodnicy zmierzą się o tytuł najlepszego żużlowca Europy i awans do cyklu FIM Speedway Grand Prix. W Focus Park Rybnik zapowiada się piątek pełen sportowych emocji!

W ramach akcji w rybnickim centrum handlowym pojawią się Mikkel Michelsen i Janusz Kołodziej, którzy już za kilka dni zmierzą się z innymi zawodnikami na Speedway Euro Championship 2022 w Rybniku i zawalczą o tytuł najlepszego żużlowca Europy. Podczas eventu będzie można przeprowadzić wywiady ze sportowcami i zadać kilka pytań tuż przed samymi sportowymi zmaganiami.

O zarządcy

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi. 
oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ok. 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

O właścicielu

Union Investment Real Estate to wiodąca międzynarodowa firma, zarządzająca aktywami oraz inwestycjami w branży nieruchomości, specjalizująca się w otwartych funduszach inwestycyjnych dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Union Investment Real Estate zarządza obecnie aktywami o wartości ponad 26,3 miliardów Euro w 23 krajach, w 20 funduszach nieruchomości.

Najlepsi żużlowcy Europy w Focus Park!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również