Wiadomości z Rybnika

Kabaretowa Wiosna w Domu Kultury Chwałowice - 13 kwietnia

  • Dodano: 2019-04-05 12:45

Nadeszła wiosna i to wiosna pełna humoru na najwyższym poziomie.

DK Chwałowice zaprasza gorąco na czwartą edycję "Kałasznikof Zaprasza". Oto wydarzenie o dwóch formatach. Z jednej strony zapraszamy widzów na wieczór kabaretowy na najwyższym poziomie. Z drugiej strony zapraszamy do Rybnika, artystów z najwyższej półki, którzy szybkim krokiem wdzierają się do 1 kabaretowej ligi. 13 kwietnia gości będzie aż dwóch: Szymon Łątkowski i Antoni Gorgoń-Grucha.

Oto plan wieczoru:

1. Kabaret Kałasznikof i ich premierowe skecze

Jesteśmy świeżo po premierze programu "Hajs Hajs Bejbe". Premierze po stokroć udanej. Nasze głowy pełne pomysłów nie lubią dawać sobie wytchnienia, więc na kwiecień już przygotowujemy kolejne nowe skecze. Nie mogliście ich nigdzie zobaczyć. Nie było ich w telewizji, ani w Internecie, bo tworzymy je specjalnie dla Was i gramy po raz pierwszy.

2. Szymon Łątkowski i jego hity

Jedyny człowiek w Polsce, który potrafi zagrać w jednym skeczu 7 postaci. To co wyczynia na scenie jest po prostu nieprawdopodobne. Mistrz w swoim fachu. Jego skecze na YouTubie łącznie przekroczyły już granicę miliona wyświetleń. Jedyny taki w Polsce - jednoosobowy kabaret. Jeśli nigdy nie widzieliście go na żywo to sugerujemy aby nie przegapić tej okazji. Szymon zagra swoje najlepsze skecze. Planujemy ugościć go jak gwiazdę. W zamian zaoferuje nam "gwiazdorski program".

3. Gość specjalny - Antoni Gorgoń Grucha i jego niepodrabialny styl

Człowiek z miejscowości górniczej. Konkretnie z Dąbrowy Górniczej. Swój chłop i jeden z najzabawniejszych solistów kabaretowych w Polsce. Był naszym gościem w zeszłym roku. Ci, którzy byli, wiedzą doskonale, że przy tym człowieku nie można się nudzić. Przywiezie zupełnie nowe monologi. Możemy je spokojnie zapowiedzieć jako "petardę".

Kabaretowa Wiosna w Domu Kultury Chwałowice - 13 kwietnia

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.