Wiadomości z Rybnika

"Górskie wyprawy z Adventure24.pl - Korona Ziemi i nie tylko" w Żółtym Młynku

  • Dodano: 2020-09-29 06:30, aktualizacja: 2020-09-28 21:55

Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach zaprasza do Klubokawiarni Żółty Młynek na Podróże w Nieznane w Żółtym Młynku.

6 października (wtorek) 2020 r. o godz. 19.00 

Tomasz Kobielski - "Górskie wyprawy z Adventure24.pl - Korona Ziemi i nie tylko".
Wstęp wolny.

Lider agencji podróżniczo-trekkingowej Adventure24.pl - Tomasz Kobielski zabierze nas w najdalsze górskie i nie tylko rejony świata. Będzie o wyprawach na Island Peak, Aconcaguę, Pico de Orizaba, Kilimandżaro, Ruwenzori - Margherita Peak, Jebel Toubkal, ale też o trekkingu do bazy pod Everestem. Nie zabraknie też wspomnień o zdobywaniu samego Mount Everestu czy innych wspaniałych szczytów. Oferta agencji jest tak zróżnicowana, że obejmuje wyprawy trekkingowe, wspinaczkowe, krajoznawcze oraz wyjazdy integracyjne i szkolenia. Można z nimi zdobyć Koronę Ziemi, zaliczyć wyprawę w Himalaje, wyjazd do Kenii, Meksyku czy odkryć tajemnice Sahary.

Podróżują z nimi zarówno doświadczeni zdobywcy szczytów, miłośnicy wspinaczki i osoby zaprawione w trekkingu, jak i nowicjusze, osoby w każdym wieku, bez względu na płeć, umiejętności czy doświadczenie. W strukturach Adventure24.pl działają profesjonalni organizatorzy turystyki, licencjonowani przewodnicy górscy, instruktorzy, szkoły wspinania, szkoły nurkowania i skoków spadochronowych.

Czy warto jechać z agencją wyprawową? Tomasz Kobielski: 
 

Wyprawa kajakowa Musandam Nature - Oman, Dubaj. Adventure24.pl:
 

Szpik na szczyt - Kilimandżaro 2014. Adventure24.pl:
 


 
Tomasz Kobielski - doświadczony wspinacz i alpinista, organizator wyjazdów i wypraw w różne zakątki świata. Jeden z pierwszych Polaków zdobywców "KORONY ZIEMI" , wszystkich najwyższych szczytów kontynentów. Wieloletni członek Klubu Wysokogórskiego w Gliwicach http://kwgl.org/. Zdobywca 2 szczytów 8-tysięcznych, w tym Mount Everestu. Współorganizator i członek wyprawy Martyny Wojciechowskiej na Mt. Everest. Członek polskiej wyprawy na K2 w 2010 r., która dotarła mimo niepogody jako jedna z nielicznych grup do obozu 4-go na wys. 7900m na drodze Basków. Dwa lata później była też próba zdobycia Lhotse (do wysokości 8200m, wejście bez tlenu, wycofanie z powodu niepogody). Absolwent AWF Katowice, obecnie także wykładowca tejże uczelni.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również