Wiadomości z Rybnika

"Górskie wyprawy z Adventure24.pl - Korona Ziemi i nie tylko" w Żółtym Młynku

  • Dodano: 2020-09-29 06:30, aktualizacja: 2020-09-28 21:55

Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach zaprasza do Klubokawiarni Żółty Młynek na Podróże w Nieznane w Żółtym Młynku.

6 października (wtorek) 2020 r. o godz. 19.00 

Tomasz Kobielski - "Górskie wyprawy z Adventure24.pl - Korona Ziemi i nie tylko".
Wstęp wolny.

Lider agencji podróżniczo-trekkingowej Adventure24.pl - Tomasz Kobielski zabierze nas w najdalsze górskie i nie tylko rejony świata. Będzie o wyprawach na Island Peak, Aconcaguę, Pico de Orizaba, Kilimandżaro, Ruwenzori - Margherita Peak, Jebel Toubkal, ale też o trekkingu do bazy pod Everestem. Nie zabraknie też wspomnień o zdobywaniu samego Mount Everestu czy innych wspaniałych szczytów. Oferta agencji jest tak zróżnicowana, że obejmuje wyprawy trekkingowe, wspinaczkowe, krajoznawcze oraz wyjazdy integracyjne i szkolenia. Można z nimi zdobyć Koronę Ziemi, zaliczyć wyprawę w Himalaje, wyjazd do Kenii, Meksyku czy odkryć tajemnice Sahary.

Podróżują z nimi zarówno doświadczeni zdobywcy szczytów, miłośnicy wspinaczki i osoby zaprawione w trekkingu, jak i nowicjusze, osoby w każdym wieku, bez względu na płeć, umiejętności czy doświadczenie. W strukturach Adventure24.pl działają profesjonalni organizatorzy turystyki, licencjonowani przewodnicy górscy, instruktorzy, szkoły wspinania, szkoły nurkowania i skoków spadochronowych.

Czy warto jechać z agencją wyprawową? Tomasz Kobielski: 
 

Wyprawa kajakowa Musandam Nature - Oman, Dubaj. Adventure24.pl:
 

Szpik na szczyt - Kilimandżaro 2014. Adventure24.pl:
 


 
Tomasz Kobielski - doświadczony wspinacz i alpinista, organizator wyjazdów i wypraw w różne zakątki świata. Jeden z pierwszych Polaków zdobywców "KORONY ZIEMI" , wszystkich najwyższych szczytów kontynentów. Wieloletni członek Klubu Wysokogórskiego w Gliwicach http://kwgl.org/. Zdobywca 2 szczytów 8-tysięcznych, w tym Mount Everestu. Współorganizator i członek wyprawy Martyny Wojciechowskiej na Mt. Everest. Członek polskiej wyprawy na K2 w 2010 r., która dotarła mimo niepogody jako jedna z nielicznych grup do obozu 4-go na wys. 7900m na drodze Basków. Dwa lata później była też próba zdobycia Lhotse (do wysokości 8200m, wejście bez tlenu, wycofanie z powodu niepogody). Absolwent AWF Katowice, obecnie także wykładowca tejże uczelni.

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.