Wiadomości z Rybnika

"Gazeta Rybnicka" w każdym domu

  • Dodano: 2021-02-01 07:00, aktualizacja: 2021-01-31 14:24

Z nowym rokiem zmienił się sposób kolportażu "Gazety Rybnickiej", która wydawana w większym nakładzie i w nieco zmienionej formie co miesiąc będzie trafiać do skrzynek pocztowych mieszkańców.

"GR" będzie również dostępna w Punkcie Informacji Miejskiej "Halo! Rybnik" oraz w siedzibie nowego wydawcy samorządowego miesięcznika, czyli w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej, a także w Urzędzie Miasta Rybnika. Nie znajdziemy jej już jednak w rybnickich kościołach, za pośrednictwem których kolportowana była w minionych latach.

- Wszystkim osobom, które od  grudnia  1996 roku pomagały nam w dystrybucji miejskiej gazety, składamy serdeczne podziękowania - mówi Wacław Troszka, redaktor naczelny GR.

Z nowym rokiem, redakcja GR zmieniła również swoją siedzibę - z oficyny przy Rynku 12, wyprowadziła się do pokoi w budynku miejskiej biblioteki, przy ul. Józefa Szafranka 7.

Pierwszy w tym roku numer gazety już dziś, a w wersji elektronicznej, miesięcznik dostępny jest na miejskiej stronie internetowej:

"Gazeta Rybnicka" w każdym domu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również