Wiadomości z Rybnika

"Firma widoczna w sieci". Przyjdź na bezpłatne spotkanie w Rybniku!

  • Dodano: 2023-06-13 06:30, aktualizacja: 2023-06-12 20:42

29 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu spotkań inicjatywy Rybnik dla biznesu. Tym razem uczestnicy dowiedzą się jak sprawić, aby firma była bardziej widoczna w sieci.

W lutym br. w trakcie spotkania dotyczącego budowania marki w social media, prowadząca przekazała dawkę wiedzy o tym, w jaki sposób firmy mogą skutecznie komunikować z obecnymi i potencjalnymi klientami za pomocą popularnych social media.

Tym razem uczestnicy dowiedzą się jak sprawić, aby firma była bardziej widoczna w sieci, czyli jak zadbać o pozycjonowanie strony internetowej od początku jej tworzenia i dlaczego wezwanie do działania zwane CTA (call to action) jest tak ważne.

Dodatkowo prowadzący pierwszą część spotkania - Artur Setlak, właściciel firmy webova.pl pokaże praktyczne wykorzystanie narzędzi Google Analytics 4, przekaże jakie są korzyści z korzystania z Google Ads i wyjaśni przydatne pojęcia związane z tematyką spotkania.

W drugiej części spotkania Bartosz Polak z cyber-bp.pl opowie o tym jak zadbać o cyberbezpieczeństwo w sieci, jak zminimalizować ryzyko utraty danych oraz finansowych strat.

Oprócz możliwości zdobycia bezcennej fachowej wiedzy, spotkanie będzie okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Rejestracja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również