Wiadomości z Rybnika

Zestawy upominkowe dla firm – co kupić szefowi? 

  • Dodano: 2021-11-05 12:00

Wybór prezentu dla szefa, współpracownika czy klienta, to nie zawsze prosta sprawa. Na szczęście, istnieją zestawy upominkowe dla firm. Najczęściej możemy wybierać między gotowymi kompozycjami oraz takimi, które możemy zaprojektować sami. Co warto o nich wiedzieć? 

Na co warto zwrócić uwagę wybierając zestaw upominkowy?

Zestawy upominkowe dla firm, posiadają jeden wielki plus. Mianowicie, nadają się idealnie na każdą okazję. Urodziny, emerytura, odejście pracownika, czy awans. To wszystko, dzięki możliwości dowolnego edytowania składu zestawu oraz jego ozdób. Zestawy to również świetny pomysł na prezent, który będzie wyglądał drogo, a niekoniecznie taki będzie. Jak wiadomo, pracownicy posiadają wiele swoich prywatnych wydatków, dlatego zbiórki pieniędzy na dodatkowe prezenty nie powinny być zbyt kosztowne. Jeśli zostaliśmy wyznaczeni do zakupu zestawu, warto pamiętać o odpowiednim wyprzedzeniu czasowym. Najgorsze co może nam się przydarzyć, to opóźnienie w dostawie prezentu oraz konieczność tłumaczenia się solenizantowi oraz współpracownikom. Jeśli chodzi o zawartość zestawu upominkowego, nie warto ukrywać, że najczęściej są to po prostu butelki bądź butelka dobrego alkoholu. Jest to prezent tak mocno utarty w naszej kulturze, że na pewno nikt nie zawiedzie się otrzymując go. Oczywiście poza osobami, które nie spożywają alkoholu. 

Zestawy upominkowe dla firm – gdzie możemy je kupić? 

Jeśli wraz z innymi osobami, udało nam się zdecydować jaki zestaw upominkowy chcemy kupić, warto rozejrzeć się po sklepach internetowych. Jeden z ciekawszych możemy znaleźć na przykład tutaj https://sklep.sommplus.pl/kategoria-produktu/zestawy-prezentowe/. Dzięki naprawdę rozbudowanej ofercie win z całego świata, na pewno uda nam się skompletować świetny prezent. Zestawy upominkowe dla firm, to bardzo popularny sposób na obdarowywanie osób z którymi pracujemy, dlatego nie musimy obawiać się, że będzie nie na miejscu. Jeśli nie posiadamy wiedzy na temat alkoholi, pracownicy na pewno pomogą nam w wyborze. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.