Wiadomości z Rybnika

Woda mineralna z Twojego kranu. Jak pozbyć się kamienia?

  • Dodano: 2020-09-07 09:00, aktualizacja: 2020-09-07 16:31

Woda z Twojego kranu wcale nie jest idealna. Pełną gwarancję czystej wody zapewnia Ci dopiero odpowiednia filtracja. Filtry do wody nie tylko usuwają najdrobniejsze zanieczyszczenia, ale także poprawiają jej smak i chronią przed osadzaniem się kamienia. Takie rozwiązanie sprzyja również pielęgnacji włosów i skóry.

Do filtracji najczęściej wykorzystywany jest filtr osmotyczny. Za pomocą procesu odwróconej osmozy woda oczyszczana jest z wszelkich szkodliwych związków. Często dodatkiem jest także filtr węglowy oraz mineralizator. Pierwszy z nich odpowiada za poprawę smaku, zapachu oraz koloru wody. Natomiast mineralizator wzbogaca ją o cenne minerały.

Filtr do wody Bluewater Cleone

Filtr do wody Bluewater Cleone skutecznie oczyszcza i wzbogaca wodę o cenne minerały. Do filtracji wykorzystywany został filtr osmotyczny oraz wkład z węglem aktywnym. Wydajność urządzenia kształtuje się na poziomie 6.6 l/h. Jego niewielki rozmiar pozwala na umieszczenie go nawet w małej szafce pod zlewem, a sam montaż jest niezwykle prosty i szybki.

Niezawodna filtracja wody

Woda w filtrze Bluwater Cleone przechodzi przez aż 5 etapów:

  1. Filtracja wstępna - na tym etapie woda oczyszczana jest przez dwa filtry sedymentacyjne; jeden odpowiada za usuwanie zanieczyszczeń o wielkości 20 um, a drugi 5 um.

  2. Wkład z naturalnym węglem aktywnym - jego zadaniem jest przechwytywanie zanieczyszczeń organicznych.

  3. Filtracja osmotyczna - główny etap filtracji. Woda przepływa przez membranę w wyniku czego powstaje krystalicznie czysta woda. Natomiast wszystkie zanieczyszczenia spływają do kanalizacji.

  4. Wkład z naturalnym węglem aktywnym - woda ponownie przechodzi przez wkład węgla aktywnego. Dzięki jego zastosowaniu poprawia się także zapach, smak i kolor wody.

  5. Wkład mineralizujący - w pełni oczyszczona woda trafia do mineralizatora, gdzie wzbogacana jest o cenne minerały, a jej pH zostaje podwyższone.

Dzięki czujnikowi jakości wody mamy pewność, że za każdym razem korzystamy z krystalicznie czystej i zdrowej wody.

Komfortowe użytkowanie

Użytkowanie filtra Bluwater Cleone jest niezwykle komfortowe. Swój czas musimy poświęcić jedynie przy montażu urządzenia, który zajmie ok. 30-90 minut. Proces oczyszczania wody stale kontrolowany jest przez specjalny mikroprocesor z czujnikiem jakości wody. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w zintegrowaną pompę ciśnieniową, inteligentny system płukania i ochronę przed zalaniem. Filtry wstępne należy wymieniać co 4-6 miesięcy, natomiast filtry uszlachetniające co 10-12 miesięcy.

Podsumowanie - filtr do wody Bluwater Cleone

Bluwater Cleone to urządzenie, które sprawi, że Twoja woda będzie niezwykle czysta i zdrowa. Niezawodny sprzęt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, które są wolne od szkodliwego BPA. Woda filtrowana jest za pomocą filtra wstępnego, wkładu z naturalnym węglem aktywnym, filtra osmotycznego oraz wkładu mineralizującego. Takie połączenie daje gwarancję krystalicznie czystej i smacznej wody. Zdrowa woda, piękna skóra i włosy, brak osadzania się kamienia to jedne z wielu korzyści jakie możemy uzyskać dzięki używaniu filtrów do wody.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: goodair.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.