Wiadomości z Rybnika

Sale weselne na Śląsku - jak wybrać lokal

 • Dodano: 2018-06-14 10:30

Sale weselne na Śląsku – jak wybrać lokal idealnie pasujący do charakteru wesela?

Wybór sali weselnej to jeden z najważniejszych elementów ślubnych przygotowań. Jej klimat oraz wystrój potrafią bowiem świetnie podkreślić styl wesela, do którego dążymy oraz sprawić, że całość będzie spójna i estetyczna. Klimatyczne i efektownie przystrojone sale weselne zaprezentują się fantastycznie na zdjęciach oraz sprawią, że nasze wesele nabierze niepowtarzalnego klimatu. Jak wybrać salę weselną na Śląsku tak, aby pasowała do zaplanowanego przez nas klimatu wesela?

Sale weselne Śląsk pasujące do eleganckiego wesela w bajkowym klimacie

Wśród lokali weselnych prym wiodą eleganckie sale zlokalizowane w pałacykach, zabytkowych zamkach, eleganckich restauracjach oraz nowoczesnych budynkach stylizowanych na bajkowe klimaty. To świetny wybór zwłaszcza dla tych nowożeńców, którzy marzą o królewskim weselu oraz podkreśleniu jego prestiżu przez lokalizację oraz wystrój samej sali.

Zabytkowe pałace i dworki posiadają własną, bardzo ciekawą i barwną historię, która w połączeniu z ich unikalnym wyglądem, pozwoli na czas naszego wesela choć na jeden wieczór przenieść się do minionej epoki. Dzięki temu każda panna młoda będzie mogła spełnić swoje marzenia i przez jeden dzień poczuć się niczym prawdziwa księżniczka. Ich klimatu dopełniają także starannie wybrane dekoracje, które z pewnością zachwycą każdego gościa bawiącego się na naszym weselu.

Sale weselne Śląsk dla miłośników przyrody i ludowych klimatów

Na Śląsku znajdziemy także sale weselne, które swoim wystrojem oraz lokalizacją nawiązują do rustykalnych klimatów. Zazwyczaj położone są na obrzeżach miasta oraz otoczone bujną przyrodą, którą możemy się cieszyć od razu po wyjściu z lokalu, w ogrodzie. Jeśli marzymy o weselu utrzymanym w ludowych klimatach świetnym wyborem będą stare karczmy, remizy, stodoły oraz lokale weselne stylizowane na rustykalny klimat, których także nie brakuje na Śląsku.

Ich cechą charakterystyczną jest wystrój nawiązujący do dawnej epoki, obecność naturalnych materiałów wykończeniowych, wśród których dominuje drewno i kamień oraz niepowtarzalny klimat, którego nie zapewnią nam nawet najstaranniej dobrane dekoracje. Sale weselne w rustykalnych klimatach to świetny wybór dla par, które pragną zorganizować klimatyczne wesele w zgodzie z naturą oraz dawną tradycją ludową.

Sale weselne Śląsk w industrialnych klimatach

Jeśli chodzi o industrialne sale weselne Śląsk oferuje ich największy wybór w całej Polsce. W końcu region ten jest niekwestionowaną przemysłową stolicą naszego kraju. Industrialne sale weselne to świetny wybór dla tych par, które na swoim weselu chciałyby stworzyć oryginalny i niepowtarzalny klimat. Jakby nie patrzeć, sale wesele w industrialnych klimatach nie są bowiem zbyt popularnym wyborem wśród nowożeńców.

Industrialne sale weselne na Śląsku najczęściej zlokalizowane są w budynkach, w których dawniej mieściły się stare fabryki, warsztaty oraz zakłady przemysłowe. Taka lokalizacja pozwala na stworzenie w nich charakterystycznego klimatu, którego nie znajdziemy nigdzie indziej. Industrialne sale weselne to także miejsca posiadające własną historię, która zainteresuje z pewnością osoby ciekawe świata oraz pasjonujące się tradycją swojego regionu. To także fantastyczny wybór dla nowożeńców z duszą artystów pragnących stworzyć na swoim weselu unikalny klimat.

Jak widać, jeśli chodzi o sale weselne Śląsk to region, który ma nam sporo do zaoferowania. Nie brakuje w nim bowiem lokali weselnych o zróżnicowanym wystroju oraz lokalizacji, dzięki którym możemy wyczarować naprawdę niepowtarzalny klimat. Znajdziemy największy wybór lokali weselnych, w tym także rustykalne, industrialne i nowoczesne sale weselne Śląsk na Weselezklasa.pl – ogólnopolskim portalu ślubnym. Dzięki niemu szybko wyszukamy lokal, który najlepiej pasuje do klimatu wesela, jaki sobie wymarzyliśmy.

Komentarze (4)    dodaj »

 • Danuta

  My akurat wybraliśmy Biały Dom w Paniówkach. Przepiękny ośrodek z dużą salą weselną. Cieszymy się, bo wszyscy goście bardzo chwalili jedzenie.

 • Karolina

  Sal weselnych na Śląsku jest sporo i czase trudno podjąć deccyzję którą tak na prawdę wybrać. U nas wybór padł na Hotel Biały dom w Czerwionce i lepiej trafić nie mogłam.

 • Weronika

  jest wiele fajnych miejsc jednak moje serce skradł hotel Biały Dom w Czerwionce-Leszczynach :) wesele było cudowne, po Śląsku!

 • sonia

  Ja wybrałam ze względu na dobrą lokalizację i świetne jedzenie. Mieliśmy wesele w Hotelu Biały Dom w Paniówkach pod Gliwicami :)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.