Wiadomości z Rybnika

Odkryj swój wózek dla aktywnych

  • Dodano: 2019-06-28 14:30

Baby Jogger City Mini GT 2 to wózek niezwykle funkcyjny, przystosowuje się do każdych warunków niczym kameleon. Jest on łatwy w użyciu, wygodny dla dorosłych i przede wszystkim dla przewożonego w wózku malucha.

            Wózek terenowy

Baby Jogger GT2 to trzykołowy, solidnie wykonany pojazd dla malucha, co jest szczególnie ważne przy planowanym korzystaniu z wózka przez parę dobrych lat. Wózek wykorzystywany przez dłuższy czas musi być solidny, trwały, a nawet po kilku latach, wciąż zdatny do użycia. Takim wózkiem jest właśnie Baby Jogger, który spełni swoją rolę i wypełni zleconą mu misję podróży. Posiada trzy pompowane, trwałe koła, z pełną amortyzacją. Przednie koło wyznacza kierunek jazdy, jest ono odpowiednio skrętne, a jazda wózkiem staje się więc przyjemna dla dziecka i dorosłego.

Składanie na zawołanie

Wózek Baby Jogger City Mini GT2 posiada unikatowy system składania Quick Fold Technology. System ten polega na szybkim złożeniu wózka przy pomocy jednej ręki. Wystarczy pociągnąć za pasek, znajdujący się z boku wózka, co daje osobie prowadzącej wózek większy komfort korzystania z wózka i pełnej kontroli nad trzykołowym pojazdem. Po złożeniu wózek nadaje się do przenoszenia, transportowania lub przechowywania w dowolnym miejscu. Sprawia wrażenie niewielkiego pakunku lub płaskiej walizeczki, którą można umieścić za szafą lub na klatce przed mieszkaniem.

Baby Jogger City GT2, to wygodna spacerówka dla maluszka, posiada wygodne, miękkie i szerokie siedzisko, które jest dodatkowo wentylowane. Oparcie siedziska jest wygodne i utwardzone, dzięki czemu dziecko może przyjąć odpowiednią prostą pozycję podczas spaceru. Oparcie wózka można regulować w kilku stopniach, nawet do pozycji leżącej. Z kolei szerokie szelki, zapinane w uprzęży punktowej zapewniają dziecku pełny komfort a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas jazdy. Rączka wózka Baby Jogger jest regulowana w kilku pozycjach, dzięki czemu wysokość wózka można dopasować do osoby prowadzącej wózek.

Baby Jogger City Mini GT2 to wózek wprost idealny również dla dopiero co urodzonego maluszka. Wózek ten jest funkcjonalny i posiada opcję wpięcia do stelaża gondoli City Mini 2. To wózek z którego nie trzeba wypinać siedziska, gondole można montować solidnie na stelażu. Dla jeszcze większej wygody i oszczędności czasu, w Baby Jogger City Mini GT2 można montować także pierwszy fotelik dla noworodka.

Dodatkowe zalety wózka City Mini GT2

  • szeroka, wentylowana budka z okienkami,
  • regulowany podnóżek,
  • szeroki kosz na zakupy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.