Wiadomości z Rybnika

Jakie akcesoria na wieczór panieński są najpopularniejsze

  • Dodano: 2022-11-08 11:30

Tradycja wieczoru panieńskiego wywodzi się ze staropolszczyzny, kiedy to wypiekano specjalne kołacze, strojono rózgę weselną oraz przygotowywano piękne wianeczki. Choć współcześnie forma tego wydarzenia nieco się zmieniła, jego cel pozostał taki sam. To ostatnia okazja dla panny młodej do wzięcia udziału w zabawach, które po ślubie mogłyby zostać źle odebrane przez męża. Warto wiedzieć, jak zorganizować ten wieczór, by na zawsze pozostał on w pamięci wszystkich uczestniczek.

Balony jako nieodłączny element wieczoru panieńskiego

Balony to absolutny must-have każdej imprezy. Szukając akcesoriów na wieczór panieński, warto zwrócić uwagę na ich barwę oraz napisy. Kolor powinien odpowiadać charakterowi imprezy oraz wystrojowi wnętrza, w którym odbędzie się spotkanie. 

Najlepsze rozwiązanie stanowią białe, czerwone i różowe balony. Kolory te kojarzą się bowiem z kobiecością, niewinnością i miłością. Jeśli pozostałe dekoracje mają subtelne barwy, wówczas warto postawić na czerwone lub inne wyraziste kolory. Takie zdecydowane akcenty podkreślą fakt, że wieczór panieński nie jest kojarzony jedynie z niewinnością i dziewictwem.  

Na balonach mogą być umieszczone napisy z nazwą święta lub też imieniem przyszłej panny młodej. Świetne rozwiązanie stanowią śmieszne aforyzmy odwołujące się do małżeństwa lub utraty korzyści płynących z bycia singielką. 

Zabawne testy – to z pewnością rozluźni atmosferę!

Każda panna młoda chce przed swoim ślubem upewnić się, że jest gotowa do stania się żoną swojego ukochanego mężczyzny. Na wieczór panieński warto zatem zaplanować różnego rodzaju quizy i ankiety dotyczące małżeństwa. Można to zrobić samodzielnie lub też skorzystać z gotowych zestawów dostępnych w sklepach internetowych. Trzeba pamiętać, by pytania nie były schematyczne. Ciekawe zabawy to te odnoszące się bezpośrednio do danej osoby. Takie pytania często są triggerem do przywołania śmiesznych wydarzeń między przyjaciółkami.

Chcąc uhonorować pozytywne rozwiązanie testów przez pannę młodą, można przygotować dla niej ciekawą nagrodę. Klasyczny certyfikat lub też niespodzianka na noc poślubną z mężem to świetna motywacja do uzyskania wysokiego wyniku. 

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.