Wiadomości z Rybnika

Jak przewieźć wózek dziecięcy?

  • Dodano: 2018-03-19 07:00, aktualizacja: 2018-03-15 12:58

Chcesz kupić używany wózek dziecięcy w internecie i zastanawiasz się, jak go przewieźć? A może sprzedajesz wózek i zastanawiasz się, jak i komu zlecić transport? Jest rozwiązanie, które zagwarantuje Ci sprawny, szybki i bezpieczny przewóz.

Najtańszym i najlepszym rozwiązaniem będzie w tym przypadku powierzenie wózka firmie przewozowej, dokładnie kierowcy, który akurat jedzie w danym kierunki i ma wolne miejsce, żeby zabrać wózek. Transport wózka „przy okazji” zagwarantuje mu dodatkowy zarobek, a Tobie oszczędność, bo przewiezienie wózka będzie znacznie tańsze. Takie ładunki na busa pozwalają osiągnąć korzyści obu stronom. Chcesz znaleźć kierowcę, który zabierze Twój wózek po drodze? Wejdź na stronę https://gielda.furgonetka.pl/.

Furgonetka Giełda to giełda ładunków na busa, która zrzesza osoby oferujące transport i te, które chcą go zlecić. W serwisie Furgonetka Giełda masz możliwość wystawienia darmowego ogłoszenia transportowego na przewóz rzeczy zarówno w kraju, jak i za granicę. Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe. Zarówno rejestracja, jak i wystawianie ogłoszeń nic Cię nie kosztują, a możesz zaoszczędzić nawet do 60% kosztów związanych z przewozem. Swoje ogłoszenie możesz wzbogacić o zdjęcia wózka, a także podać budżet, jaki masz na transport i firmy transportowe będą zgłaszać propozycje cenowe mieszczące się w Twoim budżecie. Nie musisz się zastanawiać, ile kosztuje przewóz rzeczy, bo masz możliwość z góry przyjąć, ile chcesz maksymalnie zapłacić za transport wózka. Wszystkie szczegóły dogadasz bezpośrednio w serwisie. Możesz ustalić z przewoźnikiem dzień i godzinę odbioru, a także sposób pakowania i zabezpieczenia wózka. Później wystarczy już tylko przekazać ładunek kierowcy i cieszyć się z bezpiecznego transportu.

Jeżeli chcesz zlecić przewiezienie wózka dziecięcego albo innego niestandardowego ładunku, to skorzystaj z możliwości, jakie daje giełda. Zarejestruj się na stronie https://gielda.furgonetka.pl/ i oszczędzaj pieniądze.

Komentarze (1)    dodaj »

  • laura

    mam mały, lekki i łatwy do składania xlander x-cite, spokojnie mieści się bagażniku mojej yariski :)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.