Wiadomości z Rybnika

Inteligentna szczoteczka soniczna z ekranem dotykowym - poznaj Oclean X Pro Elite

  • Dodano: 2021-12-03 07:15, aktualizacja: 2021-12-03 07:29

Niegdyś szczoteczki do mycia zębów były jedynie prostymi narzędziami do higieny jamy ustnej. Dzisiaj jednak możemy korzystać z takich urządzeń jak szczoteczki soniczne, czyli wielozadaniowych maszyn czyszczących. Dowiedz się więcej o jednym z najlepszych modeli szczoteczki sonicznej z ekranem dotykowym - Oclean X Pro Elite!

Szczoteczki do zębów to nie tylko narzędzie czyszczące!

Budowa tradycyjnej szczoteczki do zębów nie jest skomplikowana. Składa się bowiem z takich elementów jak plastik, włosie oraz niewielkiego kawałka gumy. Dzisiaj jednak coraz mniej osób z nich korzysta i wybiera inteligentne urządzenia, które zapewniają znacznie więcej niż jedynie czyszczenie zębów!

Jeszcze kilkanaście lat temu trudno byłoby pomyśleć, że będą istniały szczoteczki do zębów, które będą miały różne funkcje czyszczenia i pielęgnacji, będą umożliwiały śledzenie ruchów czy udostępniały podpowiedzi i wskazówki. To jedynie kilka z możliwości, które zapewniają dzisiejsze szczoteczki soniczne i wbrew pozorom nie są one drogie! Jednym z najciekawszych modeli jest Oclean X Pro Elite!

Z czego wynika popularność szczoteczki sonicznej Oclean X Pro Elite?

Zdecydowana większość dostępnych szczoteczek sonicznych na rynku synchronizuje dane z aplikacją mobilną. W aplikacji użytkownicy mogą znaleźć informacje, jak prawidłowo czyścić zęby, a także jakie należy wykonywać ruchy, by ta czynność pochłaniała mniej czasu i nie wpływała negatywnie na zęby. Jednak to nie każdemu odpowiada - jednoczesne mycie zębów i patrzenie w smartfon nie zawsze jest komfortowe. 

Dlatego warto wiedzieć, że istnieją także modele takie jak Oclean X Pro Elite, które mają ekran zamontowany w szczoteczce. Działa na dotyk - znajdziemy na nim wszelkie istotne informacje. Poza tym dzięki niemu możemy sterować wszelkimi funkcjami, bez konieczności zerkania na ekran smartfona! Zmiana czasu, trybu bądź intensywności szczotkowania - to wszystko jest możliwe! Możemy również zobaczyć wyniki szczotkowania oraz obszary, które wymagają lepszego i dokładniejszego czyszczenia. 

Jakie funkcje ma szczoteczka Oclean X Pro Elite?

Jedną z najważniejszych funkcji szczoteczek sonicznych jest śledzenie ruchów. To przekłada się na to, że te inteligentne urządzenia są w stanie wskazać nam obszary, które szczotkujemy zbyt intensywnie bądź dokładnie. W aplikacji dostępne są także informacje dotyczące naszych nawyków podczas mycia zębów. Możemy dowiedzieć się, czy ulegają one zmianie czy też nie. Istnieje też możliwość dopasowania planów szczotkowania do sytuacji w jamie ustnej. Dostępnych jest ponad 20 programów specjalistycznych i aż 100 programów standardowych, a każdy z nich można personalizować - do nawyków żywieniowych, stanu jamy ustnej czy ewentualnych chorób! Brzmi świetnie, prawda?

Ogromnym plusem są również aż cztery tryby pracy - czyszczenie, wybielanie, masaż i tryb delikatny. W każdym trybie możemy dopasować częstotliwość pracy. Opisywane szczoteczki Oclean X Pro Elite wyróżnia również cicha praca. To modele ulstrasoniczne, które emitują dźwięki pasma 20 000 Hz - są one praktycznie niesłyszalne. Dzięki temu szczoteczka hałasuje na poziomie 45 db - możemy myć zęby nawet w nocy, bez obaw, że obudzimy domowników! Ich istotną cechą jest też moc - szczoteczki osiągają prędkość nawet na poziomie 42 000 obrotów na minutę, co wraz ze specjalnym włosiem DuPont umożliwia bardzo dokładne czyszczenie. 

Z pewnością bardzo ciekawym dodatkiem jest możliwość powieszenia szczoteczki na ścianie. Została bowiem wyposażona w magnetycznych uchwyt! Dużym plusem jest też oczywiście wodoszczelna obudowa, a także czas pracy, który w przypadku Oclean X Pro Elite wynosi nawet 35 dni, zaś czas ładowania - zaledwie 3,5 godziny!
Model Oclean X Pro Elite możesz nabyć bezpośrednio w sklepie na stronie https://oclean.pl
 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.