Wiadomości z Rybnika

Idealny prezent na urodziny - jak go znaleźć?

  • Dodano: 2018-09-17 12:15, aktualizacja: 2018-10-03 11:34

Osiemnaste urodziny, a także kolejne okrągłe rocznice narodzin to wyjątkowa okazja do świętowania. Tak samo wyjątkowe powinny być prezenty z tej okazji. Co warto sprezentować jubilatowi w tym ważnym dla niego dniu? Gdzie szukać takich prezentów i inspiracji?

Idealny prezent urodzinowy – poznaj preferencje osoby obdarowywanej
Znalezienie prezentu na tak wyjątkową okazję jak okrągłe czy osiemnaste urodziny nie jest łatwym zadaniem. Aby to zrobić należy w pierwszej kolejności poznać preferencje jubilata. Dlaczego jest to tak ważne? Przede wszystkim dlatego, żeby miłośnika dobrej włoskiej kuchni nie zaprosić na ekstremalną jazdę w samochodzie rajdowym czy na pole do paintballu, gdyż prezent będzie nietrafiony – my wydamy pieniądze, a osoba, której chcieliśmy zrobić niespodziankę, nie będzie w pełni z niej zadowolona.

Trzeba pamiętać o tym, że nie powinno się kierować stereotypami, że kobieta chętnie spędzi wieczór w restauracji czy w spa, a mężczyzna z chęcią wybierze się na survival czy przejażdżkę superszybkim samochodem. Może być wręcz odwrotnie – to mężczyzna chętnie skorzysta z możliwości zrelaksowania się w czasie masażu połączonego z aromaterapią czy uda się na kurs kulinarny lub degustację, a kobieta będzie zainteresowana ekstremalnymi doznaniami jak np. skok na bungee.

Prezentowe inspiracje – gdzie ich szukać?
O to, jaki prezent kupić wybranej osobie można rozpytać wśród jej znajomych lub poszukać inspiracji w sieci. Prawdziwą skarbnicą dobrych pomysłów prezentowych jest strona internetowa https://prezentmarzen.com/urodziny/. Znajdziemy na niej nie tylko wiele ciekawych pomysłów na prezent, ale także możliwość zarezerwowania wybranej atrakcji w swoim mieście, o ile jest ona tam organizowana. Oprócz inspiracji urodzinowych możemy znaleźć tutaj wiele prezentów dla taty, mamy, najlepszego przyjaciela, z okazji rocznicy ślubu czy takich, które pozwolą nam pokazać jak bardzo zależy nam na innej osobie i to bez konkretnej okazji.

Następna informacja

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • domator

    Świetnym prezentem na taką okazje będzie najnowszy Call of Duty Black Ops 4 w świetnej cenie do kupienia w Media Expert w niskiej cenie

  • git

    nie ma uniwersalnego prezentu

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.