Wiadomości z Rybnika

Grupa Mo nabiera rozpędu - sklep internetowy pełen nowości zaprasza

  • Dodano: 2020-10-20 09:30

Spędzanie czasu w domu powinno wiązać się z uczuciem przyjemności, dlatego ważne są sposób wykończenia i wyposażenie wszystkich pomieszczeń. Komfort można uzyskać tylko dzięki odpowiedniej estetyce i wysokiej jakości produktów. Z tego względu warto zaopatrzyć się u renomowanych producentów. Na szczęście nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby kupić potrzebne rzeczy. Jakie korzyści zapewnia sklep internetowy?

Pasja drogą do sukcesu

Grupa Mo stawiając w 1995 roku pierwsze kroki w branży wyposażenia wnętrz, nazywała się Cermag Poznań Sp. z o.o. Dopiero w efekcie transformacji, do której doszło w latach 2017-2019, dała się poznać jako Grupa Mo, czyli marka z nowoczesnym podejściem. Rodzinna firma od początku stawiała na rozwój, a dzięki pasji i zaangażowaniu w pełni wykorzystuje swój potencjał. Na początku działalności zdobyła uznanie jako dostawca ceramiki łazienkowej, kabin prysznicowych i wanien, armatury oraz płytek. Do asortymentu dołączyły następnie: tapety i fototapety, oświetlenie, ogrzewanie, systemy elewacji i rekuperacji, chemia budowlana, materiały do tarasów i ogrodów. Kolejnym produktem, dostępnym od 2019 roku, są panele winylowe LVT. Grupa Mo systematycznie dodaje do swojej oferty nowości zgodne z najświeższymi trendami, pochodzące od uznanych producentów.

Zalety korzystania ze sklepu internetowego

Każdy, kto urządzał jakiekolwiek pomieszczenie, wie, że dopasowanie i znalezienie niezbędnych materiałów bywa czasochłonne i stresujące. Nowoczesna technologia sprawiła jednak, że zakupy możemy robić również bez wychodzenia z domu. W sklepie internetowym https://sklepmo.pl/ znajdziesz starannie wyselekcjonowany asortyment różnych producentów, co ułatwi Ci poszukiwania wymarzonego wyposażenia. Zamiast biegania po sklepach możesz skupić się wyłącznie na porównywaniu ze sobą produktów. Korzystanie z możliwości Internetu pozwala zaoszczędzić czas, a na dodatek przedmioty są dostarczane pod wskazany adres. Zamówienia złożone w sklepie internetowym Grupy Mo mogą być dostarczone również do paczkomatu, o ile mają niewielkie rozmiary. Inna opcja to złożenie zamówienia internetowego i odbiór towaru w jednym ze sklepów stacjonarnych w Poznaniu, Bydgoszczy, Lesznie, Gdańsku, Kołobrzegu i Ostrowie Wielkopolskim.

Kompleksowa obsługa na odległość

Wyszukiwanie produktów na stronie Grupy Mo jest proste. Można przeglądać poszczególne kategorie i podkategorie lub wpisać poszukiwany produkt w wyszukiwarkę. Do wszystkich produktów są dołączone wyczerpujące opisy. Porównywanie produktów ułatwiają również wizualizacje i rysunki techniczne. Sklep gwarantuje bezpieczeństwo zakupów dzięki zastosowaniu profesjonalnych systemów sprzedażowych, a w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości można porozmawiać z obsługą, wybierając kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

Dlaczego warto skorzystać z outletu?

Część sklepu internetowego stanowi outlet, do którego trafiają produkty wyprzedażowe. Warto szukać w nim potrzebnych rzeczy, ponieważ są to pełnowartościowe produkty w niższych cenach, co pozwala ograniczyć koszty urządzania pomieszczenia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.