Wiadomości z Rybnika

Grupa Mo nabiera rozpędu - sklep internetowy pełen nowości zaprasza

  • Dodano: 2020-10-20 09:30

Spędzanie czasu w domu powinno wiązać się z uczuciem przyjemności, dlatego ważne są sposób wykończenia i wyposażenie wszystkich pomieszczeń. Komfort można uzyskać tylko dzięki odpowiedniej estetyce i wysokiej jakości produktów. Z tego względu warto zaopatrzyć się u renomowanych producentów. Na szczęście nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby kupić potrzebne rzeczy. Jakie korzyści zapewnia sklep internetowy?

Pasja drogą do sukcesu

Grupa Mo stawiając w 1995 roku pierwsze kroki w branży wyposażenia wnętrz, nazywała się Cermag Poznań Sp. z o.o. Dopiero w efekcie transformacji, do której doszło w latach 2017-2019, dała się poznać jako Grupa Mo, czyli marka z nowoczesnym podejściem. Rodzinna firma od początku stawiała na rozwój, a dzięki pasji i zaangażowaniu w pełni wykorzystuje swój potencjał. Na początku działalności zdobyła uznanie jako dostawca ceramiki łazienkowej, kabin prysznicowych i wanien, armatury oraz płytek. Do asortymentu dołączyły następnie: tapety i fototapety, oświetlenie, ogrzewanie, systemy elewacji i rekuperacji, chemia budowlana, materiały do tarasów i ogrodów. Kolejnym produktem, dostępnym od 2019 roku, są panele winylowe LVT. Grupa Mo systematycznie dodaje do swojej oferty nowości zgodne z najświeższymi trendami, pochodzące od uznanych producentów.

Zalety korzystania ze sklepu internetowego

Każdy, kto urządzał jakiekolwiek pomieszczenie, wie, że dopasowanie i znalezienie niezbędnych materiałów bywa czasochłonne i stresujące. Nowoczesna technologia sprawiła jednak, że zakupy możemy robić również bez wychodzenia z domu. W sklepie internetowym https://sklepmo.pl/ znajdziesz starannie wyselekcjonowany asortyment różnych producentów, co ułatwi Ci poszukiwania wymarzonego wyposażenia. Zamiast biegania po sklepach możesz skupić się wyłącznie na porównywaniu ze sobą produktów. Korzystanie z możliwości Internetu pozwala zaoszczędzić czas, a na dodatek przedmioty są dostarczane pod wskazany adres. Zamówienia złożone w sklepie internetowym Grupy Mo mogą być dostarczone również do paczkomatu, o ile mają niewielkie rozmiary. Inna opcja to złożenie zamówienia internetowego i odbiór towaru w jednym ze sklepów stacjonarnych w Poznaniu, Bydgoszczy, Lesznie, Gdańsku, Kołobrzegu i Ostrowie Wielkopolskim.

Kompleksowa obsługa na odległość

Wyszukiwanie produktów na stronie Grupy Mo jest proste. Można przeglądać poszczególne kategorie i podkategorie lub wpisać poszukiwany produkt w wyszukiwarkę. Do wszystkich produktów są dołączone wyczerpujące opisy. Porównywanie produktów ułatwiają również wizualizacje i rysunki techniczne. Sklep gwarantuje bezpieczeństwo zakupów dzięki zastosowaniu profesjonalnych systemów sprzedażowych, a w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości można porozmawiać z obsługą, wybierając kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

Dlaczego warto skorzystać z outletu?

Część sklepu internetowego stanowi outlet, do którego trafiają produkty wyprzedażowe. Warto szukać w nim potrzebnych rzeczy, ponieważ są to pełnowartościowe produkty w niższych cenach, co pozwala ograniczyć koszty urządzania pomieszczenia.

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.