Wiadomości z Rybnika

Zoom o programie Czyste Powietrze

  • Dodano: 2021-03-24 07:00, aktualizacja: 2021-03-23 21:20

Fundacja Europejski Instytut Outsourcingu, prowadząca punkt konsultacyjny programu "Czyste Powietrze" dla mieszkańców Rybnika, po raz kolejny zaprasza na spotkanie online.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 25 marca o godz. 19:00 na platformie Zoom

Podczas spotkania będzie można zapoznać się z informacjami na temat programu, możliwości uzyskania dofinansowania i jego wysokości oraz warunków jakie trzeba spełnić aby je otrzymać. Informacje, które będą prezentowane podczas zoomu są wynikiem najczęściej zadawanych pytań przez rybniczan w punkcie konsultacyjnym. Dodatkowo w ramach spotkania prowadzący pokażą jak wygląda wniosek o dotację, a także opowiedzą o dokumentach jakie są potrzebne do rozliczenia otrzymanej dotacji.

W spotkaniu może uczestniczyć 100 osób, o kolejności decyduje wejście w link przed spotkaniem (pokój będzie otwarty od 18.45). Jednocześnie spotkanie będzie transmitowane na profilu facebookowym punktu Czyste Powietrze Rybnik – punkt konsultacyjny.

Realizacja projektu "Prowadzenie punktu konsultacyjnego programu Czyste Powietrze dla Mieszkańców Rybnika" jest dofinansowana ze środków Miasta Rybnika.

Link do spotkania ZOOM

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również