Wiadomości z Rybnika

Spotkanie z Maciejem Stuhrem i Katarzyną Błażejewską-Stuhr w rybnickiej bibliotece

  • Dodano: 2023-06-05 07:15, aktualizacja: 2023-06-05 09:25

W czwartek, 15 czerwca w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rybniku gościć będą Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr.

Rodzinny triathlon z przeszkodami

On – popularny aktor, reżyser, scenarzysta filmowy i teatralny, felietonista i konferansjer.

Ona – doświadczona dietetyczka kliniczna, psychodietetyczka, autorka bloga Mama w wielkim mieście oraz współzałożycielka fundacji Kobiety bez diety.

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr spotkają się w Bibliotece Głównej z czytelnikami, by porozmawiać o książkach i felietonach, których są autorami, a także o pracy, życiu i wyzwaniach, przed którymi stoi każdy z nas.

  • 15 czerwca, o godz. 18:00
  • Biblioteka Główna, ul. Szafranka 7 w Rybniku
  • Wstęp wolny

Spotkanie poprowadzi Aleksandra Klich.

Maciej Stuhr – aktor, reżyser, scenarzysta filmowy i teatralny, felietonista i konferansjer, psycholog, wykładowca akademicki. Uhonorowany tytułem Mistrza Mowy Polskiej. Laureat Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za rolę w „33 scenach z życia” i dwóch Orłów za pierwszoplanowe role w filmach „Pokłosie” i „Powrót do tamtych dni”.

Katarzyna Błażejewska-Stuhr – mama, dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Współzałożycielka fundacji Kobiety bez diety. Wyznaje zasadę, że jedzenie powinno być źródłem zdrowia i przyjemności. Chętnie gotuje i z radością eksperymentuje, najczęściej korzystając z lokalnych i sezonowych produktów. Uwielbia dietetyczne rozmowy i spotkania o tematyce zdrowotnej.

Spotkanie z Maciejem Stuhrem i Katarzyną Błażejewską-Stuhr w rybnickiej bibliotece / fot. PiMBP

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Rybnicki.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również